Новак
3050701200 Ма полимер батерија MP5 батеријата MP4 батеријата поправка додатоци Батерија Li-ion Ќелија

3050701200 Ма полимер батерија MP5 батеријата MP4 батеријата поправка додатоци Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 426.00
DEN 576.00

Апликации 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc.
Плаќање 1.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Контакт 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Висок квалитет и со висок капацитет. Превозот : 1. 100% сосема нов. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика .2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

7 V 1250m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon Power Shot G5 X G7 X G9 X Г7 X Mark II SX720 ХС Карактеристики : 1...

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

7 V Номинален капацитет : 800m Ah , 1 C празнење Полнење на струјата : стандард задолжен : 0.2 V се normal Battery Големин

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојд

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

Висок квалитет и со висок капацитет Контакт 1 100% сосема нов Батеријата е предвидено со заштитна плоча, к

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

најниска цена во сите aliexpress10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХ

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Внимателно проверете ја машината, за да се види дали постојат завртки, со мал шрафцигер може да се отвор

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нова за Русија и САД топла продаде 3 паке

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Не фрли батериите во оган или грејач, или се обиде да ја размонтираат, батерии може да изгори или да прои

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас пр

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Scroll