Новак
Замав Долго Рака Sconce Ретро Гроздобер Лофт Ѕид Светилка за Во Бања Светлина Дома Осветлување Стакло Железо Wandlamp Arandelas став parede

Замав Долго Рака Sconce Ретро Гроздобер Лофт Ѕид Светилка за Во Бања Светлина Дома Осветлување Стакло Железо Wandlamp Arandelas

Достапност: Залиха
DEN 3340.80

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3.Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како на слика вкупна Ширина (СМ) како на слика Целокупната Длабочина (CM) како на слика Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1k
решавање на вашите проблеми.
Враќање
1.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,CCC
Боја На Каросеријата:
Јасно
Техника:
Насликани
Карактеристики:
ѕидот светлина ѕид светилка
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
rusty боја

Подобро ви се допаѓа

СпецификацииМатеријал : Железо+СтаклоИзвор на светлина : E27 крушка светилка (не се вклучени)Votage : 110240 V ACВ

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ви благодариме!За нас : Ова е фабрика директна продажба од сигурен производител во Кина Објект за Обрабо

Американската Држава Дневна Соба Хотел Спалната Соба Ноќни Огледало Балкон Коридор Ресторан Ковано Же

BEIAIDI E14 Креативни LED Ѕид Светилка Цвет Абажур Проекција Сенка Ѕид Светлина Нордиските Акрилик Ѕид Уметно

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Мора да посочуваат детали во пратката, НИЕ НЕ го ПОПРАВИ ИЛИ да го ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРА

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на ѕид светлина пр

Ве молиме Дај Ми 5ѕвезда позитивни повратни информации Ако уживате на шопингВашите повратни информации

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

*Материјал : полски хром метал+ кристално*Големината на целиот : L29*W9*H15mm види слика детали*Светилка носит

(Освен некои земји и APO / FPO)2.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во

НИ 48.88 / парче НАС 59.99 / парче НАС 78.99 / парче НАС 48.88 / парче НАС 44.43 / парче НАС 38.88 / парче НАС 58.88 / пар

Димензии : W 46cm x H 50cm, База W 13cm x H 18cm Материјал : смола Сијалица : E27 (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме кон

Scroll