Новак
AiLiShi За Philips X586 Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Кожа Случај X586 Телефон Додатоци 4 Бои + Следење!

AiLiShi За Philips X586 Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Кожа Случај X586 Телефон Додатоци 4 Бои + Следење!

Достапност: Залиха
DEN 227.00
DEN 239.04


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Можете да ги пратите секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ние сме бесплатен превозот со Ali Express Стандард на Превозот со следење на број . Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Параметрите на стоката

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Сјајни,Бизнис
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
за Филипс

Подобро ви се допаѓа

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заLeagoo Z1Материја

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[ Број на модел ] : За AsZenfone 3 Ласерски ZC551 KL 5.5 инченЗабелешка : телефон случај е само одговар

Тенок Двоен Прозорец Кожа Случај Батеријата Sleeve Домување Прекривачот Школка Holster За Samsung Галакси S3 I9300 /

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про специјално Издание Случај 152mm SE Глобална Меѓународна Верзија Пари

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

XSKEMP Дијамант Кожа Флип Стојат Паричникот Случај Покритие За Huawei Чест 5x / Уживаат 5 Пеперутка Цвет 3 D Ембо

Повратни информации : 1 Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,ад

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Сто

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари,прашања или предлози ко

Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно Се чувствуваат слободни да не контак

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заHighscreen ЗаливМа

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Покрие Случај За Nokia 8 (5.3 inch)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заElephone P8000Матери

Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.Ако сте веледрогерија, цената мо

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на прима

Scroll