Новак
Едрилица Diy Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет Целосна Кристал Лента Везови Шема Пејзаж Занаети Оркестарот Ѕид Налепница

Едрилица Diy Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет Целосна Кристал Лента Везови Шема Пејзаж Занаети Оркестарот Ѕид Налепница

Достапност: Залиха
DEN 287.00
DEN 440.64

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Доволно смола дијаманти.5,база на мапата со лепило фото хартија. DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1.

Параметрите на стоката

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 38x50cm, 45x60cm, 50x70cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дома Декорација Ѕид Налепница
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница За да исечете некоја добра фигура на цртежи се од

, Промена на друга боја на дијаманти Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашин

Доволно смола дијаманти.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачк

Цртан филм го Носи Везови Дијамант Целосна Мозаик Смола 5 D DIY Дијамант Маслото 3 D крстот бод колекции на

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе Нор

Answer : ___________________________ Note : 1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот п

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Спецификација на производот во производот прирачник специјализирана во производство на голем број на

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Пакување : Сите производи боја кутија за па

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо Тука се

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие с

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Целосна 3 D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции

дијамант Слика : видови на дијаманти слика генерално може да се подели во два вида, еден : тоа избира крис

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Потоа можете да DIY в

Scroll