Новак
CASESHIP Вистински Кожен Паричник Случај За iPhone 6 6s 7 Плус Случај За Samsung S8 S7 S6 Работ Случај Торбичка Кеси За Xiaomi Huawei

CASESHIP Вистински Кожен Паричник Случај За iPhone 6 6s 7 Плус Случај За Samsung S8 S7 S6 Работ Случај Торбичка Кеси За Xiaomi

Достапност: Залиха
DEN 576.00
DEN 767.52


CASESHIP Вистински Кожен Паричник Случај За i Phone 6 6s 7 Плус Случај За Samsung S8 S7 S6 Работ Случај Торбичка Кеси За Xiaomi Huawei
Опис На Производот>>>
[Боја] : Браун
[Материјал] : Вистинска Кожа, Прво Layor, Висок квалитет
[Нагласи] : Szie 5.5 инчи, може да се вклопат за мобилни телефони, големина подолу 5.5 инчен
[Функција] : Целосна Заштита На+ Бизнис Стил+Картичка Пари На Слот За
SGS Услуги>>>
1. Обезбеди вистински слики за препродавач!
2. Се меша бојата е поддржана! Само имајте на ум во вашата нарачка!
3. Над 2 компјутери е најпосакувана, ќе добиете 5% попуст најголемиот дел цена
1. Професионална услуга тим ќе ви помогне во рок од 24 часа, со порака, станица писмо, Trade Manager или e-mail адреса итн.
2. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе обезбедиме ВИП-ѕвезда услуга за да го решите вашиот проблем.
3. Нашите производи се официјални автентични производи со висок квалитет. Можете да уживате во најпопуларниот мобилен телефон случај тука.
1. Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.
2. Љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, ако имате било каков проблем Пред да Замине Негативни Повратни информации .
Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Ви благодариме однапред.

Параметрите на стоката

Материјал:
5.5 инчен Универзална
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајна,Гроздобер
Бренд Име:
CASESHIP
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Galaxy Серија,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси C5,Галакси S7,Галакси S8,Галакси J Серија,Галакси S5,Галакси S8 Плус
Мало Пакет:
No
Големина:
5.5 inch Universal Mobile Phone Bags Cases
Карактеристики:
Вистинска Кожа Паричникот Случај
Бои:
Браун
Големина:
Exquisite Universal Mobile Phone no bigger than 5.5 inches
SKU:
SGS65791
Стил:
Гроздобер Ретро Класичен Луксузни Бизнис Целосно Заштитен Капак На Телефонот
функција 1:
Софистицирани Рачно Производство Чанта Паричникот +Картичка Парични Слотови+Слушалка Дупка
Карактеристика 2:
Мини Чанта Вистинска Кожа Мека Флип Прирачник Мобилен Телефон Торбичка Маска
Модел 1:
За Samsung Галакси Забелешка 1 2 Забелешка 3 Лајт N7506 Забелешка 3 Нео А5 О7 2016 Година
Модел 2:
За Samsung Галакси А5 A7 A8 Случај
Модел 3:
За iphone 7 7Plus 6 6s 6Plus 6splus
Број На Модел На:
За Samsung S8 S3 S4 S5 S6 работ s7 работ s6 Работ Плус Активни E5 E7

Подобро ви се допаѓа

Гроздобер Флип Случај со потпирач Луксузни СТП Кожа случај за DEXP Ixion P350 Тундра,прекрасна кул Цртан филм

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве мо

Ние ќе ја испрати на вистинскиот модел за вас Објектот Карактеристики : Бесплатен Подарок : Ако може да

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Ц

Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Ц

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Случај Одговара : За Explay ВизијаМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Нео Симпатична Цртан филм Дрво и Мачка Втиснување Паричникот Флип Fundas Случај За Леново Атмосфера, C A2020 /

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности Гаранција & Политика На Враќање : 1.

Scroll