Новак
Gothletic Романтична Чипка Обетки Кристал Кристал Црна Бела Чипка Ткаенина Се Откажат Долго Tassel Обетки Жените Brincos 2017 Накит

Gothletic Романтична Чипка Обетки Кристал Кристал Црна Бела Чипка Ткаенина Се Откажат Долго Tassel Обетки Жените Brincos 2017

Достапност: Залиха
DEN 136.00
DEN 143.52


Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!
Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многу
Среќен шопинг тука!
Ве молиме љубезно ги додадете вашите омилени продавница.
Зошто да Изберете нас!
**Директни фабрика цена
**Најдобри quaulity
**Нема минимум за
**Може да се д-р op shippi нг
**Најдобрата понуда за голема количина цел
ШОПИНГ ПОСТАПКА
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ЕДНА РУНДА НАС
* Ние сме директни мода накит фабрика, па оттука и на конкурентни цени.
* Ние сме целосно искусни КК тим,па оттука и на врвен квалитет.
* Имаме долгорочна соработуваа логистички агенти, па оттука и на навремена испорака.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
**Можете да платите со нас преку ЗАЧУВАМ, начинот на плаќање на Aliexpress.
** * Ако сакате да плаќаат преку друг метод, ве молиме контактирајте со нас одделно.
ЗА ПАКУВАЊЕ
ЗА ИСПОРАКА
*Ние ќе организира испорака во рамките 48-72 часа откако ќе добиеме вашата уплата во нашата сметка.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
Кристално
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Gothletic
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E76283
Материјал:
Памук
Материјал:
Цинк Легура/Полиестер
боја:
црна/бела
Големина:
10.5cm
Тежина:
7.9g
црна чипка:
Капка Обетки
бела чипка:
dangle обетки

Подобро ви се допаѓа

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

100% Сосема НовСтил : Мода Dangle ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversa

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените

EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 денаDHL : Стигнат до најголемиот број на земји во р

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го доби

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

YAN МЕИ Жените 2017 Фенси Кубни Циркони Earring Романтична Dangle Обетки GLE6050Ако не сте задоволни со нарачки ,ве мо

Scroll