Новак
BTS Еднорог Дуксери Жените Розова Величествен Цртан филм Печатени Жените Дуксери Суичери Сет Бела Долг Ракав Моден Бренд Sweatshirt

BTS Еднорог Дуксери Жените Розова Величествен Цртан филм Печатени Жените Дуксери Суичери Сет Бела Долг Ракав Моден Бренд Sweatshirt

Достапност: Залиха
DEN 768.00
DEN 1096.32

По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
(4) Ако за заштита рок истекува, ве молиме контактирајте со нас за да се продолжи денот. Ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да направите нарачка. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
(1) Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на aliexpress. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
(2) За крос-широка трговијата, превозот може да малку се одложи некаде поради сопствени или други неизвесна причини, ви Благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела со директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.

Параметрите на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
еднорог
Тежина:
500
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Тип На Објект:
Суичери качулка
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
бела/розова
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
жените дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
еднорог

Подобро ви се допаѓа

Име : Едно Парче КачулкаБоја : ЦрнаГолемина : M,L,XL,XXL,XXXLМатеријал : ПамукОдговара Сезона : Пролет,Autum,ЗимаГо

Наруто фокс качулка јакна Pullover јакна патент sweatshirt cosplay костим грбголемина информацииЗабелешка : следни

Брза испорака.Секој проблем ќе биде решен преку комуникација Како да ги пратите parecl? Можете да ги пратит

Големина на Рамо(cm) Биста(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S / 116 64 52 M / 120 66 54 L / 124 68 56 XL / 128 70 58 XXL / / / /

Напомена : за Поддршка на сопствени фонтови,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го направи тоа !До

.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820

"sweatshirt мажи" "mens дуксери и суичери" "3d sweatshirt" "sweatshirt мажите 3d печатење" "3d sweatshirt мажи" "mens дуксери и суичери б

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен

Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!!

Една Големина : Биста 126cm Ракав 65cm Должина 70cmВе молиме овозможи 13 разликува поради прирачник за мерење ,

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

Ние многу проценка на сите наши клиенти!.*Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корис

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења

2 "L69 / 27.Повратни информации1.Kawaii Симпатична мачка Дворот ДуксериAnswer : ___________________________ Note : Оваа облека гол

Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница, Чуда се случи тука!!!Ако и

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негат

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Scroll