Новак
Суперхерој стрип Џокер Кул Ѕид Налепници Дома Декор Дневна соба Креативни Оркестарот Jokers Телото Уметност, Дизајн Ѕид Decals Постер

Суперхерој стрип Џокер Кул Ѕид Налепници Дома Декор Дневна соба Креативни Оркестарот Jokers Телото Уметност, Дизајн Ѕид Decals

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 527.52


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Мала : 42 x 54 cm / Медиум : 57 x 73 cm
Голем : 73 x cm 94
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Параметрите на стоката

боја:
Црна
Големина:
57x73cm, 42x54cm, 73x94cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-489
Спецификација:
Single-piece Package

Подобро ви се допаѓа

добредојдовте на нашата продавницавие не може да го пропушти оние производиДетали за производот : голе

Дома Декорација ПримерокПлаќање : * Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Испорака : * Пратката ќе се ор

Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако об

[size]Ширина : 56cm, Висина : 60cm[default color]нане[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашит

но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против на

За Превозот* Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена откако плаќање е завршена Ви благодариме

Имитација 3 D Нови Пустината Вратата Налепници Дрвени Налепници самолепливи Декорација Водоотпорен Вра

Зима Снег Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декорација 3 D Ѕид Налепници Постер Вратата Налепници П

♥♥♥♥ Материјали ♥♥♥♥ Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останатите на површина ,но не може да се

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 118cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екс

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

DiscriptionМатеријал : Еколошки ПВЦЗаврши ефект : Како се покаже сликаФункција1, Договор за декорација...

Мазна Вратата Стил 3d D Ѕид Налепници Сан Марино Старата Улица Сценографијата Винил Mural Дома Декорација Д

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

детали за производотцена полу метри цена : 36 јуани / 1 m counteroffer не !miraculousness стакло налепници на dimmest чисте

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

2 парчиња / set Хотел Салон Вратата Ѕид Налепници DIY Mural Спалната соба Дома Декор Постер ПВЦ Водоотпорен Вр

Производ Inforamtion : Број : SY86 Големина S : 42x35cm M : 57x47cm L : 69x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче d

Материјал : ПластикаКреативни Еднорог Ѕид НалепнициПратката, Вклучувајќи : 1 Pcs Ѕид НалепницаГолемина : 3

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 42x30cm / L : 57x41cmDefaut Боја : ЦрнаМатеријал : Се Прила

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

превозот услови1.повратни информацииако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите

Ние нудиме различен дизајн и различни боја одлуки, само се чувствуваат слободни да не контактирате! Кап

ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или н

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

Карактеристики : Направени на добри и квалитетни ПВЦ, нетоксични, се безбедни за употреба.Симпатична ма

♥♥♥♥ Материјали ♥♥♥♥ Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останатите на површина ,но не може да се

материјал : еколошки Винил големина : мали 40cm високи X 35cm широк медиум 50cm високи X 42cm широк големи 65cm висок

* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.*

експрес : 510 дена сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да напр

Scroll