Новак
24pcs Јапонија Стил Дрвени Коцки Торта Плочи Креативни Ретро Суши Печење Чај Служи Коцки Acacia Woodware Правоаголник/Плоштад/Овална

24pcs Јапонија Стил Дрвени Коцки Торта Плочи Креативни Ретро Суши Печење Чај Служи Коцки Acacia Woodware Правоаголник/Плоштад/Овална

Достапност: Залиха
DEN 10368.00
DEN 12960.00

24pcs Јапонија Стил Дрвени Коцки Торта Плочи Креативни Ретро Суши Печење Чај Служи Коцки Acacia Woodware Правоаголник/Плоштад/Овална
Материјал : Acacia дрво
Пакување : 24pcs/цтн
Големина : како што е подолу
P. S : во Однос на превозот надомест,ако имате било какви прашања,pls се поврзете со нас, прво пред да направите нарачка.

Параметрите на стоката

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
>10
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
MJBWY17124
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
OUSSIRRO
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на RHS Offical продавница50pcs Висок квалитет 18650 гума носителот 18650 силикони батеријата случај

сет на 3pcs геометриски ориз плочи јадења храна плочи солидна бојачетири бои се на располагање, сина, зеле

[име] : плоштад со рачка плоча [материјал] : Керамички [боја] : црно бела [size] : width =16cm 6.29 инчен, се справи со д

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаRHS VOOPOO Влечете 157 W Силикони Случај Покрие подебели кожата по

Добредојдовте на RHS Официјалната ПродавницаДраги пријатели!RHS ДОМА само продаде силикони заштитни слу

круг плоча:22*2.5 cm плоштадот плоча: 17*5.5 cm сад:11.5*5.8 cm лажица:12.5*4.3*4.8 cm мала плоча: 9*3cm

1 Опис : Креативни Смола И Стакло Готвач Figurine Овошје и Бонбони Плоча Декоративни Готви Статуа Фах Садови

Добредојдовте на RHS Официјалната продавница2017 RHS Силикони Случај Покритие за Автентични Vaporesso Revenger 220 W К

Име На Производ : Дете ПлочаГолемина : 27x20x3.5Пакување : 1 лак, 1 вилушка и 1spoon

Јадења & Плочи едноставна керамички Нордиските стил правоаголни садови печати торта десерт појадок јад

Јапонски бонбони боја на Цреша сад овошје торта јадење Сакура торта вечера плоча Три слоеви на тесто пл

Опис : Ретро Палата Стил слонова коска Керамика Матични Овошје Плоча Декоративни Домаќинство Порцеланс

Scroll