Новак
Нови FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S Touchpad flex кабел 12 Pin

Нови FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S Touchpad flex кабел 12 Pin

Достапност: Залиха
DEN 240.00

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за Asus X82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Touchpad flex кабел ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел. Информација за производот : Brand New Компатибилен со : За Asus X82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Серија Лаптоп. 100 % Сосема Нов Замена Дел 6 Месеци Гаранција за Квалитет Пакетот Вклучува : 1 x Flex Кабел Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
1pcs
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За Asus X82 X85 X85S X82S F80S F81S

Подобро ви се допаѓа

( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот Ако не го добиете вашиот објект на вре

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за AsX82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Touchpad flex кабел ве Молиме проверете внимателно пред надда

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

Ако ви треба итно, ве молиме контактирајте ме за Препорачана пратка, како што курирската служба DHL, Fed Ex, EM

Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр

Добредојдовте на Луди Пепел Ко.Ltd.Ве молиме Контактирајте со нас ако било што може да се стори за вас, Ние

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови за начин на Ж

Микро HDMI 1.4 Машки D Тип Горе Долу Десно Лево Аглеста да HDMI Женски адаптер Кабел 10cm за Лаптоп КОМПЈУТЕР MicroH

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Пратката&Плаќање : 1 Сите вратени предмет

Ви благодариме за вашиот вид разбирање Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште

M870(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве

1 Висок квалитет 100% сосема нов 2 DC 5.5x2.1mm женски Машки продолжување кабел 3 Должина : околу 2m Пакет се вклуч

2) Далечински земји е околу 28 недели Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или

19pin USB 3.0 машки насловот за да 9pin USB 2.0 женската порта кабел му помага на вашето USB 3.0 19pin уред е поврзан со USB

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

2 парчиња / многу 5114620 PD8 LVDS Кабел LCD Сигнал Wrie 20 Pin 1ch 8bit 1.25 mm ТеренотСпецификација : Должина : околу 25см 20 Иг

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост В

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Пакетот

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

65 mm центар pin ACER Travelmate 5610 серија(TM56104836),5710Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешк

Micro SD ТФ за SD Картичка Полнење Мини Адаптер за Екстра Складирање Macbook Air / Pro / Ретината Поддршка на Микро

Scroll