Новак
Dulce Amor Лето Бебе Девојки Фустан Sundress Со Headband Ракави Backless Печати Флорални Девојки Партија Се Облекуваат Бебето Девојки Облека

Dulce Amor Лето Бебе Девојки Фустан Sundress Со Headband Ракави Backless Печати Флорални Девојки Партија Се Облекуваат Бебето

Достапност: Залиха
DEN 423.00
DEN 510.24


Сликата Покажува

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Лен
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
JHSJ17070404
Бренд Име:
Dulce Amor
Декорација:
Возбудува
Јака:
О Деколте

Подобро ви се допаѓа

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи Ако вие не може да чека толку д

2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облеч

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

Избор на големини : Овој фустан е широка и голема големина На еластичноста е многу голем, Тоа е многу пог

39 инч,1 инч=2 2 XL 45 црна Ви благодариме за вашиот вид трпение.Големина ( cm ) рамо ширина биста половината рак

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

1262239348700902 Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргин

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Производ : девојки фустанМатеријал : памук,полиестерБоја : како на сликатаголемина : 120130140150160големина 120=

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Класични шарени, половина ракав дизајн, еден рамо корсе

Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките Плаќање 1 Ако не сте задоволни

Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0 Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалит

54 см)(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.Ни веруваат ! и

Scroll