Новак
Хоби Изразат Lucoa Quetzalcoatl Kobayashi Змеј Слугинката Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие H3464C

Хоби Изразат Lucoa Quetzalcoatl Kobayashi Змеј Слугинката Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие H3464C

Достапност: Залиха
DEN 1339.00
DEN 1439.52


Брз Преглед :
Dakimakura Hugging Тело Перница Маска
Четири Ткаенини за да Изберете Од :
Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин Tricot
Димензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)
Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучени
Спецификација/Карактеристики :
100% Автентични Dakimakura
Животот Големина Перница Маска
Колекционерски
Otaku Waifu/Husbando
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Е Внатрешниот Перница се вклучени?
Нема. За да додадете Внатрешна Перница, .
2. Имаме Обичај прави?
100% Yes. За детали,
3. Дали ние нудиме лестер дизајни?
Yes (да). Испратете ни порака, ако се 18+ можеме да испратите лестер слики
за вас, или за да се најдат предмети би сакале да ги имате.
Гарантира :
БЕСПЛАТЕН Превозот
СЛОБОДНИ се Враќа во Светот
100% Пари Гаранција За
Бродови во 2-3 работни дена
Следење на број вклучени за сите нарачки
1 ~ 2 Недели Време На Испорака
Видео URL : https : //www.youtube.com/embed/PDRPs1 Jhzx Y

Параметрите на стоката

Големина:
150 cm x 50 cm, 160 cm x 50 cm
Шема:
Печатени
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Хотел,Дома
Стил:
Обична
Тип:
Pillowcase
одделение:
одделение А
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
60
Број На Модел На:
H3464C
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
тема count:
500TC
Материјал:
Полиестер / Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Dakimakura
Тип:
Pillowcase
Должина:
For Single Pillow

Подобро ви се допаѓа

Бојата и Големината на Превозот 1) Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор,

Лен Памук Класичен црвено жолта сина дизајн Перница Покрие Обичај се Печати Дома Декоративни Перници С

ИЛИ, можете да изберете да имате замена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купу

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број 12 месеци Производителот е ограничена Га

Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени Ние ќе се обидеме да ги за

Бидете сигурни да се провери пред извршување на купување за да се избегне какви било негативни последиц

Краток кадифен сомот Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен сомот [Description] Не вклучува

Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.Запомнете да го вн

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожа / 2 WTПечатење : двоен едностраниPakage

Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точ

За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp пр

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожа / 2 WTПечатење : двоен едностраниPakage

Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.Ако не ст

Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.Пакет : ПП ТорбаЗа

На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја Се враќа, к

Scroll