Новак
FUTABA 4PV 4PLS 4PXR 7PX Далечински Управувач Алуминиум Легура Рака на Воланот

FUTABA 4PV 4PLS 4PXR 7PX Далечински Управувач Алуминиум Легура Рака на Воланот

Достапност: Залиха
DEN 1824.00


ако не можете да инсталација. wiat некое време се погледне на видео
само Тркала . не се вклучуваат со другите делови
Црвена и црна може да се choosed

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Примачите
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Број На Модел На:
7PX
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
30°N
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Технички параметри:
KV1100

Подобро ви се допаѓа

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Карактеристики : Топка имајќи Дигитални со MOSFET Вози Метал опрема Спецификации : Тип : DS238 MG Големина : 29x1

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Dualsky XM3548 EA фиксно крило додатоци модел авион мотормоторни brushless мотор​Dualsky XM3548 EA фиксно крило додатоци м

1pc Контрола на Летање Заштитни случај За Naze32 Rev5 6 DOF FPV MulticoptorКарактеристики : случај само за Naze32 само за Naze

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Ви благодариме !Tarot Екстремни Серија 1555 / 1865 Година Карбонски Влакна Гребло TL2933 / TL2934 Пропелери Г Овој п

Tarot 450 Метална Опашка вртежен момент Цевка Единица(Вратило Управувано) TL4503801 / 04 Сребрена / Црна

НОВИ Duplicator ВОЗИ во БУНАРИ; SQUEEGEEодговара за RISO FRA3 GRA3 РК GR377NO : 01412252ДОЛЖИНА : 338 MMДИЈАМЕТАР : 3ММБЕСПЛАТЕН ПРЕ

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби...

Dualsky XM3530 EA фиксно крило додатоци модел авионавион brushless мотор​Dualsky XM3530 EA фиксно крило додатоци модел ави

Walkera Hotenx делови Hoten XZ1 1 Пропадна слетување Заклучување Блок

ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направ

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.com / payment_method Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќа

1 Пар на 16ZJ01 Автомобил Пневматици Делови за Автомобили за S912 / 9116 РК АвтомобилСпецификации : 1 Материјал :

Scroll