Новак
3d позадини за на ѕид Сопствени 3d ѕид mural позадината на Плажа Seaview ѕид трудови дома декор 3d за бања

3d позадини за на ѕид Сопствени 3d ѕид mural позадината на Плажа Seaview ѕид трудови дома декор 3d за бања

Достапност: Залиха
DEN 734.00
DEN 1439.52

842 нозе Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2, Бидејќи многу мали димензии, 1 метар квадратен големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе Други големина , кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за широк и висина во ред . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Mural позадина е самолепливи ? Не , вие треба купи адхезивна паста одат на Хардвер продавница .28 нозе Количина : 3 квадратен метар = 208cm W x 146cm H = 6. Количина : 1 квадратен метар = 125cm W x 80см H = 4.561 нозе x 3.123 нозе x 9.79 нозе Количина : 4 квадратен метар = 250cm W x 160cm H = 8.202 нозе x 6.ние не вклучуваат адхезивна паста , како изразат не може да брод .53 м широк позадина се тркалаат .824 нозе x 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Да ЧПП : Whst е заднината ? Ова ако фото позадина , ѕид мурали , mural позадина , тоа не позадина се тркалаат , не ѕидот налепници .202 нозе Количина : 12 квадратен метар = 400cm W x 300cm H = 13. Или кажете ни ( широк , висина ) ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената .624 нозе Количина : 2 квадратен метар = 200cm W x 100cm H = 6. ние ќе испрати подолу големина одговара на вашата цел количество . купувачот мора да ги прочитате : $/ квадратни метри , широк x висина = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина .101 нозе x 2.202 нозе Количина : 8 квадратен метар = 400cm W x 200cm H = 13.

Параметрите на стоката

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Број На Модел На:
202
Материјал:
Други
Стил:
Пастирски
Тип:
Не-плетени
Шема:
Baiyun Плажа Seaview
Стил:
Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена:
Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба

Подобро ви се допаѓа

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само...

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

5 cm(H) (4'3"×2'3")Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")Количи

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

00 / метар квадратен метар квадратен Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).9=7 метри квадратни.

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел...

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓе

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спа

3 квадратен метар =3pcs .9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратниЗабелешка : ве Мол

Scroll