Новак
мала симпатична кадифен поларна мечка играчка нова белата поларна мечка кукла роденденски подарок за 32cm

мала симпатична кадифен поларна мечка играчка нова белата поларна мечка кукла роденденски подарок за 32cm

Достапност: Залиха
DEN 814.00
DEN 1536.00


опис : големина е за 32cm. ако ви се допаѓа 28cm или 45см, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
32CM
Форма:
Мечка
Тема:
Играчка

Подобро ви се допаѓа

5 наплата побара без враќање на стоката прво.2 Damages предизвикани од несоодветното ракување...

6pcs / многу 30cm Растенија vs Зомби Зомби Полнети Кадифен Играчки PVZ Мека Кадифен Играчки Кукла Игра Фигура С

Производство информацииГолемина : 38cm*36cmКутии : 100% памук PPМатеријал : памук .висок квалитет и ниска цена,ќ

Производ Функција : Големина на : Висок 23 смПакет Тежина : 150gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпци

објектот е за 27cm играчка , едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контак

Шарени Изглед Бебе Кадифен Играчки Грашок во облик на перница за Бебе Безбедност Стол Мека Полнети Кукл

опис : големината е околу 30 cm.Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно п

[Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид...

Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време

Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби.Ве молиме да не информирате пред да го испратите

опис : големина е за 23x19cm Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поско

Plz контактирате ако имате било какви прашања Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во ид

Два страна е израз е различен Име : Кадифен Виножито Uформа Перница Перница Играчка Кукла; Бренд : Triver Игр

( дневник на aliexpress Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок Парите е само објави на доставувачот откако ќ

Карактеристики : Големина : 35*30cm Материјал : Краток КадифенЗабелешка : Прирачник за мерење им овозможува

Ве молиме не грижете се, кога ќе ја прими и да ја најдете една по малку помал од големината на мислите.За

опис : големината е околу 30cm.Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно п

Симпатична Neko Atsume Мачка Дворот Мачка Кадифен Играчки Meow Колекција Мини Мека Полнети Кукли Pendant Бесплате

Постојат NOEXCEPTIONS!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ

контакт со нас на : 1.опис : големината е за 16x12x18cm Ве молиме овозможи 1224 бизнис часа за нас да одговор.] Ваш

опис : големина е за 16x10x24cm боја е кафеава, ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благод

Симпатична Миленичиња Куче Кадифен Крстот Тело Торба Chibi Corgi Задник Cross Body Торба Креативни Роденденски П

опис : големина е за 35x23cm бојата е сива, ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благодари

За ПакетСите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќ

Сега ??? Оригиналната цена $20 Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел .Еве ние се

Scroll