Новак
Кол 12mm лер флексибилни светилки носителот на 20-100cm led gooseneck Хром, железо Црево универзална мека цевка Метал Биро/табела серпентина цевки

Кол 12mm лер флексибилни светилки носителот на 20-100cm led gooseneck Хром, железо Црево универзална мека цевка Метал Биро/табела

Достапност: Залиха
DEN 408.00


Кол 12mm лер флексибилни светилки носителот на 20-100cm led gooseneck Хром, железо Црево универзална мека цевка Метал Биро/табела серпентина цевки
Добредојдовте на нашата продавница !
Точка Име : LED Gooseneck /Мека Цевка /Метал Цевка /Универзална Црево
Дијаметар : 12.0 MM
должина : 200mm 300мм 380mm 400mm 500mm 600mm 800mm 1000mm
Materail : Железо (Chrone Метал)
Бои : Sliver/Црна
Гаранција : >100,000 Хс
Cerifictions : CE CCC Ro Hs
Употреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид ламба Итн.
• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ/ODM) За LED Светилка Делови
• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживајте во превозот !

Параметрите на стоката

боја:
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Напон:
220V
Карактеристики:
LED Gooseneck /Мека Црево /Метална Цевка/Универзална Црево
Бренд Име:
Umaked
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
Кол 12mm
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
3Years
Заврши:
Полиран Хром
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Објектот:
LED Gooseneck /Мека Црево /Метална Цевка/Универзална Црево
Должина:
200mm 300mm 380mm 400mm 500mm 600mm 800mm 1000MM
Материјал:
Irom (Хром Метал)
боја:
Sliver/Црна
Употреба:
За led табела светилка fleixble носителот Менгеме светилка ,Таванот светилка ,на Вниманието
Завртка Тип:
Од М8/M10/InM10 (Сите Завртки Теренот тоа е 1.0 mm)

Подобро ви се допаѓа

(Ние ќе ве информираме преку емаил ако одлагање да се случи поради одмор настани.Карактеристики : USB ПОРТ

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : crytsal табела Светлина Големина : W150mm*L350mm*H300mm Извор на Свет

Димензии : ширина 28cm * висок 48cmСветлина тело материјал : керамичкиСветилка покрие материјал : крпаИзвор

Биро Светилка Клип Led Менгеме Desklight Luminaria Де Меса USB Порта За Студентски Табела Спалната соба Ноќни Канце

Допир Контрола Dimmable LED USB Напојува 21 LED Светло за Итни случаи Ѕид Плакарот Светлина Допрете Светлина Ноќ

Нормално превозот начин е e Packet и Кина Пост Воздух Пошта;Експрес : Fedex,DHL,UPSот,ТНТ По предмети испраќање,сл

СпецификацииМодерната Флорални Шема Маса СветилкаДимензии7.9"D X 16.1"HМатеријал(s)Легури, Обоено СтаклоТип

Оловоtime : 4 10 Работни Дена Големина : 34*30*30cm Материјал : Кристал + Метал Боја : Јасно Извор на Светлина : LED 24w

Опис : Оваа Табела Светлина Маса Светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се корис

Функцијата се воведе : Бесплатно да се слабо светло од најниско до највисоко преку прекинувач, и да имаа

Бесплатни DHL 1 PC fullset Изграденаво Вакуум Пумпа 14 инчен за i Pad Стакло LCD Сепаратор Сплит Екран Поправка на М

4 x 11 инчи*Item Тежина : 1.* Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме н

со приклучок и вклучете white / black кабелотНИ 10.6 / парче НАС 10.2 / парче НАС 5.6 / парче НАС 5.6 / парче НАС 7.12 /

7 Нивоа dimmer и 5 нивоа на температура на бојата прилагодливи (2700 K6500 K прилагодливи.2, животна Средина прија

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : crytsal табела Светлина Големина : L300mm*W150mm*H430mm Извор на Свет

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

5pc 1 W 3 W 5 W LED Alumimun Светилка Главата Spotllight База Случај Колекции Осветлување светилка Држачи+топлина мијал

СпецификацииНовина Желка NightlighДимензии8.3"D X 3.5"H X 5.5"WМатеријал(s)Метал, Стакло, СмолаТип На СветилкаE14 / E12С

Модерната LED Читање Светилка Со Клип Око за Заштита Биро Светилки Флексибилна Цевка Табела Светилки USB К

Спецификации1 Светлината Тифани Стил Обоено Стакло Биро СветлаДимензии11.8"D X 20.5"HМатеријал(s)Легури, Обое

5pc 1 W3 W5 W Кол 30x39mm Alumimun LED Светилка Главата школка светлина планината База на Вниманието / led Сијалица Случ

Материјал : ЖелезоБоја : Црна.Бела.Yollew.ЦрвенаИзвор на светлина : E27(Не вклучувајќи)Важи : спална соба, студ

YAGE БРЕНД БАТЕРИЈА LED ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА(YG5913)1 Производ карактеристики : А Роман изглед со виткање ficture, светл

Scroll