Новак
3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија 703048703050 cordless телефон батеријата возење рекордер Батерија Li-ion Мобилен Rechar

3.7 V голем капацитет литиум полимер батерија 703048703050 cordless телефон батеријата возење рекордер Батерија Li-ion Мобилен

Достапност: Залиха
DEN 480.00
DEN 648.00

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Висок квалитет и со висок капацитет. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Батерии Напон 3. Фабрика : .
Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Ажурирани Модел ЛПE17 LPE17 Дигитални Батеријата Пакет за Камери Canon EOS Бунтовнички T6i 750 D T6s 760 D М3 М5 M6 T6s 8000 D Б

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојд

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

1 PCS / многу 100% оригинални нови er17330v PLC3.6 V батеријата A6 BAT САЛАДИН батеријата Спецификација : Номинална на

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

7 V Номинален капацитет : 800m Ah , 1 C празнење Полнење на струјата : стандард задолжен : 0.2 V се normal Battery Големин

најниска цена во сите aliexpress10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХ

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Бренд Нови ПристигнувањеТопла продаде во Русија и САД9 Пакети сетКомпатибилен : со Повторно & Повторно :

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас пр

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

1pcs DMWBMB9 DMWBMB9 E DMW BMB9 Батеријата + Автомобил Полнач за Panasonic Lumix DMC FZ40 K FZ45 K FZ47 K FZ48 K FZ60 FZ70 FZ100 FZ150DMWBMB9 DMWBMB9 E 7.2 V 1200m

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Негативни повратн

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Scroll