Новак
2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bijuteria feminina E612206

2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bijuteria feminina E612206

Достапност: Залиха
DEN 125.00
DEN 166.08


2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bijuteria feminina Стил : 2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Материјал : Шупливи Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Модни Накит Сребрена Боја Големи Обетки за Жените новодојдени Дизајн Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bijuteria feminina
*>$200 Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express имаат попуст.
*Цел $7 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).
Овој метод има меѓународен shippong информации .
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 20-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E612206
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
As Show
Тежина:
15g
За:
големи обетки за жени
боја:
2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки
Парична казна или Моден:
Моден Празен Круг Од Не ' Рѓосувачки Челик Студ Обетки
Обетки Тип:
Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит
Стил:
Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки
Occassion:
Свадба / Матурска / Годишнината / Партија /Панк,
број:
E612206

Подобро ви се допаѓа

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Големина : 7mm*10мм Тежина : околу 3g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен & ААА Циркони ПРОИ

Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост В

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 5*12.2 mmПовод Подароци, Партија, Ангаж

сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повр

Повратните информации Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со наша

3 : Друга земја : Нормално време на испорака е околу 3040 работни дена Бидејќи Понекогаш фактори кои се надв

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Симулирани Бисер Обетки Двојно Страна Вертикална Виси Уво Накит Додатоци За Wemon Свадба Подарок Објект И

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

значи, вие не треба да се прашање на спор.Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за З

значи, вие не треба да се прашање на спор.Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамНие секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!в

Во процесот на производство : 1.Тука е најголемата производство на база на северна Кина5.Испрати нашата pr

Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 2535 работни дена, Понекогаш може да го одложи за едн

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за од

Scroll