Новак
Фрид сладолед машина 1800W сладолед се тркалаат фрај мраз пан машина Комерцијални двојно тенџере се Готви пржени јогурт овошје машина

Фрид сладолед машина 1800W сладолед се тркалаат фрај мраз пан машина Комерцијални двојно тенџере се Готви пржени јогурт овошје

Достапност: Залиха
DEN 79200.00


Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари. 2 Користење на state-of-уметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перформанси.
Фрид сладолед машина параметри
Модел SH-CBJ22-1 Пан тип двојна пан и 5 кофи фрид сладолед машина Напон 220v/50 HZ 110v/60 Hz Моќност 1800 W Пан големина (дијаметар) 35cm*35cm 2.тоа може да се направи пржени мраз веднаш.
2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата.

(Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија.
Гаранција и Гаранција :
На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Фрид сладолед Roll Машина Карактеристики 1 Лесно ракување. Ние може да ги реши сите проблеми на кои што ќе се исполнат. Се користи за различни слатка течност, сладолед суровини, млеко, разни овошни сокови 3 Усвојува увезени познатиот бренд на компресор, добри перформанси, долг животен век, висока ефикасност и заштеда на енергија 4 Сите разладниот систем усвојува високо квалитетни бакар.
Други Политики :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5 cm длабочина Тежина 100 KG Ладилни R22/R410 A
Фрид сладолед машина слики
Испорака метод :
1) Доколку ви се допаѓа нашата производство, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba или можете да ја додадете во вашата кошничка. 5 Оваа машина карактеристики Европа и Америка стилизирана изглед опремени со нерѓосувачки челик панели и боја панели . 4 Widly користи во чај ресторан, кафуле, замрзната храна ,одмор храна ,алкохол продавници и така натаму. машина тело е направен од дебела челик лакирани, трајни, вода & прашина доказ. 6 Со квалитет вентилатор, може да се направи компресор кул брзо, може да се заштити компресор.

Параметрите на стоката

Напон (V):
110V, 220V
Капацитет:
>1501ml
Тип:
Авто-Ладење
Број На Модел На:
SH-CBJ22-1
Капацитет (Четвртиот):
фрид сладолед машина
сертификација:
RoHS,CE,САШО,на БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Бренд Име:
SHIPULE
Моќност (W):
1800w
Име 1:
Фрид сладолед машина 1800W сладолед се тркалаат фрај мраз пан машина
пржење мраз пан машина тип:
двојно пан automic фрид сладолед машина
Име 2:
пан фрид сладолед машина
фрид сладолед машина апликација 1:
направи мека сладолед
пржење мраз пан машина име 3:
Фрид сладолед машина 1800W сладолед се тркалаат фрај мраз пан машина
пржени мраз машински материјал :
нерѓосувачки челик фрај мраз пан машина
еднокреветни/двокреветни компресор:
Фрид сладолед машина 1800W сладолед се тркалаат фрај мраз пан машина
Напон:
220V/50HZ 110v/60Hz
фрид сладолед машина димензија:
820*450*1100mm 2.5 cm длабочина
Приклучете:
може да го прилагодите (САД /Европски приклучок и така натаму)

Подобро ви се допаѓа

Спецификација : Капацитет на производство : 50 L / HГлавното напојување : 220 V 50 HZ / 60 HZНоминална излезна : 3800 W

Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.Нормално ние ги пратите п

5 работи панел & дел контакт храна е направен од нерѓосувачки.Имаме извезуваат во полска,велика БРИТАНИЈ

24 Мрежа Ice Cube Мувла Квадратен Облик Силикони Мраз Фах Лесно Ослободување Ice Cube Создателот DIY Овошје Мраз

Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовл

3) Ако имам некои технички проблем, како може да ни помогне да се реши? Детален опис, фотографии или видео

2017 новиот дизајн на комерцијални мраз бричење машина 220 V тули мраз тули хлапак 1500w Континуирано мраз маш

вкус : 3 вкусовиПочитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една дол

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Совет : ад слика

1.2 L сладолед Машина за Домаќинство Автоматско сладолед Машина Мини Овошје сладолед Создателот Електри

Комерцијални Тешко Сладолед Донесување На ОдлукиСпецификација : Капацитет на ладење : 20 L / HЛадилни : R404a

3 Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката...

Фрид сладолед Roll Машина Вовед 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување н

Спецификација : Секојдневно Излез : 26kgмраз складирање : 26kgмраз фах : 4cm*8Ладилни : R22 / R134aМоќност : 340 WНапон :

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Совет : ад слика

Scroll