Новак
4pcs/многу LMF30UU 30мм страната линеарна топката имајќи за 30мм линеарна вратило CNC Бесплатен Превозот

4pcs/многу LMF30UU 30мм страната линеарна топката имајќи за 30мм линеарна вратило CNC Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 1859.00
DEN 1977.60

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер делови
Точка Бр. LMF30 UU ,LMF30
Пакување детали : 4pcs/многу
Материјал :
Сместување : Gcr15 челик, зацврстуваат
Топката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен
Кафез : Инженерство пластика

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Премази:
никел
Број На Модел На:
LMF30UU
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.4
Структура:
Имајќи

Подобро ви се допаѓа

Предмет : 626 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 686 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LMF10 UU,LMF10Пакување детали : 2 парчиња / многуМатерија

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Предмет : 694 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 693 ZZ ABEC7Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 623 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Scroll