Новак
ROXI Шарени Кристал Студ Обетки Жените Накит Симпатична Слон Студ Обетки Животинско Brinco се Зголеми Златна Боја Изјава Обетки

ROXI Шарени Кристал Студ Обетки Жените Накит Симпатична Слон Студ Обетки Животинско Brinco се Зголеми Златна Боја Изјава Обетки

Достапност: Залиха
DEN 100.00
DEN 196.32


ROXI Шарени Кристал Студ Обетки Жените Накит Симпатична Слон Студ Обетки Животинско Brinco се Зголеми Златна Боја Изјава Обетки
Тип : Мода Жените Студ Обетки
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / Предложи Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата Одговара за : Yound и Зрелост Женски Пакет : 1 buc Обетки
ПРЕВОЗОТ : 1.Цел 2. цел > $5 ,ние ќе ја испратите вашата нарачка од преку Ali Express Стандард за Испорака или преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet(на САД)за 15-45 работни денови за испорака(некои земјата ќе треба повеќе време); 3.цел > $150,ние ќе ја испратите вашата нарачка бесплатен превозот од преку Fedex,DHL,Aramex,EMS (за делот земји) за 3-10 работни денови за испорака. ПОВРАТНИ информации : 1.Ви благодариме за да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија,Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. 2.Ако не сте ги задоволи со стоката,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress.Негативни повратни информации не се реши нешто,ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. 3.Ако имате било какви прашања, pls слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
5250 ТОПЛА ПРОДАЖБА

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ROXI
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GE0072
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
жените обетки:
студ обетки за жени
Подароци:
Нова Година на Подарок, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, роденденот Подарок
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Роденденски Подароци, Партија,Свадба
Подароци За:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Пакет:
1 Buc Обетки
Обетки:
ЖЕНИТЕ ОБЕТКИ

Подобро ви се допаѓа

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка

На earing игла е сребро 925ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не ст

Дрвото Форма Студ Обетки Црвено Виолетова Боја Кристално Јасно Кубни Циркони Уво Ноктите Кристал Мода

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 5*12.2 mmПовод Подароци, Партија, Ангаж

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за од

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Во процесот на производство : 1.Тука е најголемата производство на база на северна Кина5.Испрати нашата pr

ГШ 2017 се Зголеми Златна Боја Високо Полиран Обрачот Голем Студ Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Испраќање на потврди примерок за вас , д

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние треба 2030 дена за да се заврши продук

значи, вие не треба да се прашање на спор.Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Големина : 7mm*10мм Тежина : околу 3g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен & ААА Циркони ПРОИ

Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 2535 работни дена, Понекогаш може да го одложи за едн

сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повр

12 Пара / Многу Симулирани Бисер Обетки Црно Бела Боја Во Облик На Триаголник Кристал Кристал За Жените Pen

Пред целние ќе испрати нов дизајн за вас2.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ако ва

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост В

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Scroll