Новак
HSP 70111 Лесно Моќ Стартер За 1/10 1/8 Nitro Делови на Мотор Алатки За Vertex 16 18 21 25 SH 28 CXP РК Автомобил (Без тесто)

HSP 70111 Лесно Моќ Стартер За 1/10 1/8 Nitro Делови на Мотор Алатки За Vertex 16 18 21 25 SH 28 CXP РК Автомобил (Без тесто)

Достапност: Залиха
DEN 1120.00
DEN 2196.48


100% нови стоки
Име : електричниот стартер
Број : 70111
Број на пакети : 1
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако
се задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме нашите
најдобро е да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на
производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
HR
Број На Модел На:
70111
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Пластични Тип:
PC
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
Стартер
Четири тркала Атрибути:
Стартер
Алатка Материјали:
Power Starter
Модел:
70111
Играчка тип:
автомобил играчка
Додатоци Тип:
Други
Применливи модели:
HSP94188 94111
Алатка Материјали:
Собрани класа
Времето на пазарот:
2017
собрание делови:
Стартер
Применлив модел на односот на:
рк автомобил 1
Материјал:
Метал
Сопствениците лични преференции:
Многу слично на тоа

Подобро ви се допаѓа

Tarot Авиони Делови : Карбонски Влакна GPS Планината Носителот TL68 B13 Кол 16mmTarot авиони делови на Карбонски Вла

Dualsky XM3548 EA фиксно крило додатоци модел авион мотормоторни brushless мотор​Dualsky XM3548 EA фиксно крило додатоци м

Tarot 450 Делови Метал Главното Вратило Имајќи го Блокира TL4508802 / 03 Сребрена / ЦрвенаЕдно парче Метал Главнот

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

НОВИ Duplicator ВОЗИ во БУНАРИ;SQUEEGEE;ОЖодговара за RISO FRB4 GRB4NO : 01712121БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Ви благодариме !Tarot Екстремни Серија 1555 / 1865 Година Карбонски Влакна Гребло TL2933 / TL2934 Пропелери Г...

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining Ние имаме многу

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Scroll