Новак
Браун Антички Steampunk Механичка Рака Правец Џеб & Фоб Часовници машки Часовници Жените Pendant Види Класичната Резба Petal

Браун Антички Steampunk Механичка Рака Правец Џеб & Фоб Часовници машки Часовници Жените Pendant Види Класичната Резба Petal

Достапност: Залиха
DEN 991.00
DEN 1416.00


Опис :
Стил : Anique Џеб & Фоб Часовници
Движење : Механичка Рака Правец
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Watch Прозорец : Hardlex
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 4.7 cm
Chian Должина : 37.5 cm,80см
Dial Дебелина : 1.5 cm
Пакет :
1 x Anique Џеб & Фоб Часовници

Параметрите на стоката

боја:
37cm, 80см
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Дијаметар:
1.85 инчен
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
SG0126
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
боја:
Браун
Стил:
Античкиот
Функција:
Механичка Рака Правец
дизајн:
класичната резба petal

Подобро ви се допаѓа

Топла Продажба Кварц Fullmetal Алхемичарот Викторија Слобода Крило Џеб Види фоб часовници Ѓердан трговија

СПОРОВИ И ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ1.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!!.ПАД НА ПРЕВОЗОТ1 Ве молиме не го отвор

жена Џеб Види Топла Кошмар Пред Божиќ Pendant Ѓердан Кварц фоб Часовници човек черепот зомби бронза fuunyслуч

Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било как

Мажите Steampunk Скелет Резба Подарок Трендовски Римски Броеви Рака Ликвидација Џеб Види Кул Бакар Жените М

Карактеристики На Производот : Транспарентен СкелетДвојно Ловец ДизајнДвижење : Рака Ликвидација Меха

Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Транспарентен СкелетДвижење : Автоматски

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл...

Спецификација За Производ Види Дијаметар : За 4.4 cm Види Дебелина : Околу 1.3 см Вкупна Должина на Синџирот :

Боја : зелена,БелаДизајн за сестра, со насмевка на лицето и срцето pendant.Убав џеб види ти дава многу на пре

Бронза Супер Тато Зборови Дизајн Џеб Се Види Со Синџир Ѓердан Најдобар Подарок За Тато / Дедо, Татко / Дед

џеб часовници за мажите, адвокатско џеб часовници,антички џеб часовници, фоб види, џеб часовници за прод

Моден Гроздобер Жените Џеб Види Легури Ретро Шупливи Од Цвеќиња Pendant Часовник Џемпер Ѓердан Синџир Часо

моден кварц цвет џеб види ѓердан жените Pendant жена фоб часовници античка класична гроздобер антички ретр

Спецификација : Dial Дијаметар : 4.7 cmCasr Дебелина : 1.5 cmДолжина на Синџирот : 37.5 cmСлучај Материјал : Алуминиум

Карактеристики На Производот : Движење : КварцГолемина : 4.0 * 4.0 cmБоја : Црна / Сребрена / БронзаДебелина : О

Scroll