Новак
SUNNYSKY V3508-580kv Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот

SUNNYSKY V3508-580kv Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот

Достапност: Залиха
DEN 2011.20


SUNNYSKY V3508-580kv Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот
SUNNYSKY V3508-580kv Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот Пакет Содржина Листа
1 XV3508-580kv
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас што е можно
како posibile, ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри квалитетот на стоки и услуги. Плаќање
Прифати Зачувам. Наплата&Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета како се користи и ние не ќе ви понуди враќање на парите или замена. Вештачки штета не поддржува наплата или враќање


Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
Feetech
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
V3508-580
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
роторот
Име:
SUNNYSKY V3508-580kv Outrunner Brushless Мотор за Мулти-роторот

Подобро ви се допаѓа

CNC метал конус Пневматик задржување на орев ,Воланот орев одговара за l OSI 5 IVEТ rovan LT Kingmotor X2Одговара за l OSI

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашиот производ цената не се вклучуваат било кој данок, з

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби Вашето мис

Ви овозможува безбедно да се складира и се вчита два PS4 контролори во исто време Напојување преку USB порт

Walkera Hotenx делови Hoten XZ1 1 Пропадна слетување Заклучување Блок

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2...

Пакет Се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА Мотор Напред2 ПАРЧИЊА обратна моторНапред моторни капа 2 ПАРЧИЊА2 ПАРЧИЊА о

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Scroll