Новак
MEGIR Луксузни Кварц Мажите се Види од не ' Рѓосувачки Челик Рака Врвот Бренд Фустан Бизнис Часовници Хронограф рачни часовници Relogio Masculino

MEGIR Луксузни Кварц Мажите се Види од не ' Рѓосувачки Челик Рака Врвот Бренд Фустан Бизнис Часовници Хронограф рачни часовници

Достапност: Залиха
DEN 1293.00
DEN 2486.40


Ве молиме имајте во предвид :
На хронограф е многу слаба и треба вашето внимание, ве молиме да земете во тоа внимателно afer ќе го примите види.
Следниве се чекорите за да се тестира дали на хронограф работи, ве молиме направете го тоа соодветно :
1. Притисни на првото копче (само еден push), проверете дали на мали бира работа, и почекајте најмалку 60 секунди (1 минута).
2. Тогаш притисни на првиот копчето повторно за (само еден push), мали бира престане да работи.
3. Притисни на трети копчето, проверете дали на мали бира назад во неговата оригинална положба.
Ве молиме не го направите :
1. Немојте да им помогнам на копчињата често.
2. Немојте да им помогнам на копчињата без нашите предлози и се меша притисни нив.
Над операција ќе доведе движењето пропушти својата начин и правила, тоа ќе го направи на хронограф скршени.
Ве молиме :
1. Ако не може да се разбере чекорите кои што е наведено погоре, ве молиме прашајте ме за видео. Ние ќе ви покаже како да се користи преку видеа.
2. Ако најдете на хронограф не можат да работат по тест на тоа, според нашите чекори, ве молиме да ги видео и испратете ја на нас. Ние ќе ги провери и да ви даде решенија.
3. Ако вашиот често им помогнам на копчињата, и тоа води кон хронограф не може да се ресетира на нивната позиција, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви покаже како да го ресетирате тоа преку видео записи.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
2018
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
13.5 mm
Бренд Име:
MEGIR
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Функција:
Заврши Календарот,Хронограф
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
бизнис
Бендот Ширина:
22mm
Движење тип:
Мултифункционален хронограф кварц движење
Функција:
Часа, минута, секунда, календар, chonograph
Објектот:
мажите се види
Тип:
Часовници Кварц
функција 1:
MEGIR Оригиналниот
Карактеристика 2:
Relogio Masculino
функција 3:
Луксузен Часовник
Специфични 1:
Бренд Види
Специфични 2:
адвокатско часовници
Специфични 3:
види мажи

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе примите вашата исплата,ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3 дена.Постојат пријави се на куп

Ние гарантираме дека ќе се 100% реши сите проблеми.Ако не се задоволни нашите производи ,ве Молиме контакт

Ако имате било какви сугестии или не се задоволни со стоки или услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда го фа

Ние може да добијат ништо без претходна најава.ДестинацијаТранспортПрибл Со цел да се обезбеди ќе го до

започнетеОпис на производот100% сосема нов и висок квалитет.Добар избор за подарок.Watchcase Дијаметар : 40mmБе

дебелина : 0 Превозот И Предавање&Осигурување1 За слободни брза испорака, ние ви препорачуваме да земе го

Контактирајте Со Нас1.5 cm Бенд Ширина : 22mm Отпорност на Вода : 30m Карактеристики : Движење : Време Модул ква

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрв

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендо

Топ бренд Yazole бизнис види и 100% висок квалитет.Предности : Отпорност на Вода : 3 ATM водоотпорни,лесно се спр

Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да leaveing

Ако не ја прими стоката во текот на 60 дена,ние ќе се 100% наплата безусловно УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвид

и Skype : Елитностqiumiaochun1 ние ќе ви одговори во рок од 12 часа Повратни информации : 1 Тоа ќе потрае околу 1530 де

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : Невр

Моден машка Кожа Бенд Часовници Воена Спорт Аналогни Кварц Датум Зглоб ВидиФункција : 100% Нов и висок ква

Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !Ка

Карактеристики на производот : 100% Природно Дрво Случај Движење : Кварцвиди Dial се Прикаже : Аналогни Пол :

Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме

Должина : 24cmТабела пропусниот Опсег : 2,2 смDial дијаметар : 4.2 cmДебелина : 12mmТежина : 130g

ГОЛЕМИНАСлучај Дијаметар : 43mmБендот Ширина : 22mmОтпорен на вода Длабочина : 30mОбјектот Тежина : 123gБендот Д

Ние одговори на пораки понеделникпеток за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговор

Scroll