Новак
Thinyou 180 Инчи 16:9 Проектор Екранот се Тркалаат Преносни Мат Бел Ѕид Монтирани со претходно биле вклучени за домашно Кино Бизнис-состанок

Thinyou 180 Инчи 16:9 Проектор Екранот се Тркалаат Преносни Мат Бел Ѕид Монтирани со претходно биле вклучени за домашно Кино

Достапност: Залиха
DEN 1435.00
DEN 2207.52

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашите овластени техничари се тестираат на секој елемент пред превозот на нив и надвор
3. Ако изберете Fed Ex UPS, TNT DHL и сл. Ни e-mail и се јавите на телефонот ако го најдете било технологија проблем за време на инсталацијата. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, гарантен рок започнува од денот на приемот на стоката од страна на почетна
примачот. Висок квалитет на проектор екранот
3.
Thinyou 180 Инчи 16 : 9 Проектор Екранот се Тркалаат Преносни Мат Бел Ѕид Монтирани со претходно биле вклучени за домашно Кино Бизнис состаноци
PS-180169 Функции
1.24 (M) се Фрли Сооднос 16 : 9 Тежина од 8 КГ метар Квадратен 8. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.9152 М2
П : За да изберете Брза логистика (Fed Ex UPS, TNT DHL и сл) transpotation проблем ?
А : Можете плати цел и ние ќе ја испорача производи во рок од 24 часа.Потоа ќе ја ажурирате
превозот известување. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако производот е оштетен ве молиме не го примил
Вашето задоволство е што повеќето вредност
1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете
позитивни повратни информации и 5 започнува
2) Ако не се задоволни со нашите производи и услуги ве молиме
контактирајте со нас пред да остави негативни или netural повратни информации,ние
ќе работат нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметрите на стоката

Формат:
16
Големина:
180 inch
Преносни:
Yes
Бренд Име:
Thinyou
Екран Тип:
Екран Ѕид
Број На Модел На:
PS-180169
Материјал:
Мет Бела
Is_Customized:
Yes
Екран Тип:
Проектор екран ѕид,пред проекција на екранот
Должина и ширина :
3.98*2.24 (М)
Тежина:
8 KG
Спецификации:
100inch 120inch 150inch 180inch итн
Фабриката за снабдување:
Yes
Употреба:
Училница, домашна кино, сала за состаноци, итн

Подобро ви се допаѓа

Висок контраст 2.Фина текстура, со висока дефиниција квалитет на слика.Проектор Екран параметри име на п

Во светот превозот Ни email и се јавите на телефонот ако го најдете било технологија проблем за време на ин

За меѓународна шпедиција, понекогаш тоа ќе биде одложен поради временските услови,царинење, како и неко

Обезбедува импресивна добивки и контрасти.Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса проектор 84 инч

120 / 100 инчи 16 : 9 Отворено Едноставна Пренослив Проектор Екрани Количка за Задните Пред Проекција Screen HD си

Вистинската должина на цилиндрични : 90*6*6 CM Висок квалитет на проектор екранот3.Ако производот е оштетен

Ве молиме, напишете целото име и презиме! Особено за Русите и Латвија.ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИАко имате би

2 Екран Ткаенини : Висока Дефиниција Мат Бела Градба : Allumunium Легура Големината на Рамката : 80mm / 3 Но GB пов

Обезбедува импресивна добивки и контрасти Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, гарантен рок започнува

Ние обично изјавуваат ниска цена на фактурата да ви помогне да се намали данокот, но купувачот треба да

7 инчен Дијагонала : 150" (Дијагонала) Сооднос : 16 : 9 Стекнат : 1 Користи некоја 80mm широк алуминиумска рамка с

Гаранција условиКупување белешкиПочитувани купувачи, ве молиме прочитајте подолу содржина пред купув

Опис : Овој проектор екран е одличен избор за домашно кино, openair филмови, конференции, забава, игри, свадб

Брза логистика.Thinyou Мат Бела Ткаенина Стаклени Влакна Завеса 100 инчи 16 : 9 Електрични Екран Со Далечински

* Вистински репродукција на боите од било кој агол.52x30m Само Лепило Транспарентен 3 D Holographic Прозорец Стак

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ако изберете Fed Ex UPS, TNT DHL и сл Нарачки обработени навремено по плаќање на пров

Оптимизација големина ќе ви даде најдобри уживањето при гледање филмови, па ве молиме прочитајте го и с

Тоа е обично се користи за Претпријатието производ екранот ,Цртан филм интерактивни и Лична забава...

Scroll