Новак
SPEVERT Автомобил камион со 18 LED Цртичка stroboscope Светло трепкачко светло трепка предупредување Црвено светло & Blue/ Единствен Син/ Жолто/Бела

SPEVERT Автомобил камион со 18 LED Цртичка stroboscope Светло трепкачко светло трепка предупредување Црвено светло & Blue/ Единствен

Достапност: Залиха
DEN 734.00
DEN 873.60

18 LED Бел Автомобил Камион Полицијата Предупредување за Итни случаи Strobe Светлина Флеш Цртичка Светилка 12 V
Пакет Се Вклучени :
6x Светлина бар
1x Контрола кутија
12x Завртки
6x Долг кабел (2.2 m / 7.2 ft)
Спецификација :
Тип : Автомобил Strobe Светлина
Светла Боја : Еден Blue/ Единствен Килибар/ Single White / Црвена и Сина ( 3 црвена лента + 3 сина лента )
Материјал : ABS
Количина : 1 сет
Боја : Како што е прикажано
Водоотпорен : Да, rainproof
LED Количина : 3pcs за секој бар
Зрак Агол : За 180 степени
Напон : DC 12 V
Светлината Бар Големина : 4.8*1.5*3cm / 1.9*0.6*1.2"
Нето Тежина : 0.31 kg / 10.9 z
Трепка режими, како што е наведено подолу :
За Еден Blue / Единствен Килибар / Single White :
1. Светлината трепка брзо за 8 пати потоа Светлина Б за 8 пати. Се повторува постојано.
2. Светлината трепка еднаш, тогаш Светлината Б еднаш. Се повторува постојано.
3. Светлината и Б флеш еднаш во исто време. Се повторува постојано.
За Црвена и Сина :
A. Сина барови strobe потоа црвениот барови strobe. Се повторува континуирано
Б. Сини барови флеш откако потоа црвениот барови флеш еднаш. Се повторува континуирано
C. Сина барови и црвениот барови флеш во исто време. Се повторува континуирано
Карактеристики :
Универзално одговара на сите возила со 12 V извор на енергија. Лесно да се инсталира. Загради се вклучени.
Емитира светла бела светлина, 100% водоотпорни.
3 Led диоди по бар, секоја лента содржи 3 LED глави.
3 начини на strobe за различни светлосни ефекти : брзо strobe, еден флеш или истовремено блиц).
Трае до 30.000 часа. Ниска потрошувачка на енергија. Енергетски ефикасни.
Објектот слика :
Пакет :

Параметрите на стоката

Бренд Име:
spevert
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
0.31kg
Име На Модел:
автомобил strobe светлина
Wattage:
Car Strobe Light
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип:
автомобил strobe светлина
Материјал:
ABS
Количина:
1 сет
Водоотпорен:
Да, rainproof
боја на светлина:
Килибар
боја:
Како што е прикажано
Зрак Агол:
За 180 степени
Напон:
DC 12V
Светлината бар големина:
4.8*1.5*3cm / 1.9*0.6*1.2
Нето тежина:
0.31 kg / 10.9 z

Подобро ви се допаѓа

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Сите прашања ќе се одговори во рок од 48 часа.Цитирано време на испорака : 8 до 20 работни денаКупувачот тре

Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано п

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

61 kg Стандардна Пратка : Кина Пост / e Packet ( Цел цена HK Пост / e Packet ( Цел цена >=20 USD).6200pcs 39mm 12 V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Т

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 002СпецификацијаG18 15 SMD 2835BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја2700

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress...

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

Опис На ПроизводотВе молиме кажете ни која lengh ќе побарате !!!!Автомобил led festoon светлина, c5w 5050 SDM 9 SMDСветил

Тоа ќе одговара на модели и години во делови компатибилност листа Ние ќе се обидеме потрудиме да го реша

HOPSTYLING 2 X 18 SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто дело

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

Производ Функција1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да сти

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

Scroll