Новак
Црно Мини Алуминиум УВ УЛТРА ВИОЛЕТОВА Факел 12LED СВЕТЛО BLACKLIGHT Светлина Светилка JULY28

Црно Мини Алуминиум УВ УЛТРА ВИОЛЕТОВА Факел 12LED СВЕТЛО BLACKLIGHT Светлина Светилка JULY28

Достапност: Залиха
DEN 94.00
DEN 149.28


Црно Мини Алуминиум УВ УЛТРА ВИОЛЕТОВА Факел 12 LED СВЕТЛО BLACKLIGHT Светлина Светилка
Спецификации :
Алуминиумско куќиште, мала тежина
Одлично за проверка на белешки, кредитни картички, флуоресцентни бои (невидливи мастила), испукана стакло, или дури и криминал сцена
LED Количина : 12 ултра сјајна Led диоди
Напон : За 3.6 V - 4.2 V
Моќност : 3x AAA батерија (не се вклучени)
Пакет Се Вклучени :
1 x УВ 12 LED Светилка

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
LED
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Бренд Име:
СОНДАТА СЈАЈНА
сертификација:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
LED Количина :
12 ултра сјајна Led диоди
Напон:
За 3.6 V - 4.2 V
Моќност:
3x AAA батерија (не се вклучени)

Подобро ви се допаѓа

GIYO Magicshine ОРЕЛ300 Велосипед Главата Светлина Велосипед Handlebar Светилка USB Полнење LED Фенер 300 Лумен Велосипе

2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката Време На Испорака : 1 Ние ќе ги пратите пр

Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Излез : 2 x XML U3 бела LED светла може да дојде до 5000 lumensЗабелешка : вистинската моќ за оваа

Описи : Модел : Супер Висока Велосипед РогМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаБатерија Тип : 2 парчиња АААDecibel :

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗА

Спецификација : Извор на Енергија : USB Полнење 550m Ah3.7 V Li Полимер Батерија на Полнење време : 2.5 часа од usb LED

Детали За Производот : Состојба : НоваБренд : ROCKBROSТежина : 53gМатеријал : ПластикаГолемина на : 62 * 94 * 25 ммОд

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиден

Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла и една запалка приклучок Едностав

Карактеристики : 1 Телото на оваа светилка е изграден на висок квалитет на алуминиум, и таа има многу цвр

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од

ОписТоа е 2400 lumens да светне на ноќта, и се уште е доволно мала за да лесно се вклопуваат во вашиот џеб...

ИМЕ : Basecamp BC436 Велосипед Светлина Водоотпорен USB Полнење Велосипедизам Светло Велосипед Светлата MTB Вело

Погоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 12000m AhНапон : 8.бат

Интелигентни коло контрола, едно копче операција, 3 работни модови за Висок / Среден / Strobe 4.4 V, 1 A Боја : Ц

Име : Smart sensor фаровиМонистра : T6 монистраЛумен:350 lumensНачини на:4 режимиМоќ:USB полнењетоСтрана предупре

Големина : 6.5 см(висина)* 3.5 см(широк) *3cm (дебелина)одговара handlebar дијаметар : 2.5 cmодговара факел дијаметар :

USB Полнење Велосипед Светлина Спецификација 100% Нов и Висок Квалитет Режим : 3(ВисокНизок Strobe) Powered by : Вгра

Велосипедот Светлина Велосипед Светлина Супер Светло Водоотпорен Долго време се Користи Живот 8000 LmT6 LED

Вентилот на гумата капа светла завртка врз вентил матични на вашиот автомобил, велосипеди или мотор во

Што ви се прогласи за царинска? Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура / сметка за да се по

Соларна LED диоди Велосипед Светла Велосипед Задните Опашка Светилка Светлина Велосипед возење велосип

Scroll