Новак
SOMSOAR Накит 25MM Легура Обичен Монета Носителот Moneda Pendant Одговара на Мал Диск Монета За Жените Накит 5pcs/многу

SOMSOAR Накит 25MM Легура Обичен Монета Носителот Moneda Pendant Одговара на Мал Диск Монета За Жените Накит 5pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 304.00
DEN 357.60


Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе добиете еден мал подарок ! 2. Ако цел повеќе од $200 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 3. Ако цел повеќе од $300 ,ќе добиете $15 намали + Производ Јасни Слики и рекламирање на Слики+ Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $450 ,ќе добиете $20 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + Newst Примерок за VIP Корисниците и многу мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет ! Ние Сме Фабрика ,ако се веледрогерија .Честитки!! ќе се најдат на фабрика за проблемот и рамка,јас ќе ви даде фабрика цена.
Име Рамка Pendant Sumsoar Накит Мојата Монета Носителот
Материјал Алуминиум Во Еко-Пријателски
Пакување, 1 PC/OPP и Меур торба
Количина 5pcs/многу Големина 25 MM
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.Постојат над 9 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
FR-138abc
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SOMSOAR
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

5 инчи во мерењето.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактир

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан, pendant коцки база подетални информации : Количина : 20 парчиња / мно

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.ако сакате drilled они

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Scroll