Новак
Најголемиот дел Продажба 2017 Нови Пристигнување Најлон Tulle Гајтанот се Тркалаат 100Yards (41 Бои на Располагање)

Најголемиот дел Продажба 2017 Нови Пристигнување Најлон Tulle Гајтанот се Тркалаат 100Yards (41 Бои на Располагање)

Достапност: Залиха
DEN 1680.00


Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе се обиде да одговори ПОБРЗО, а ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Може да се очекува да се добие одговор во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и државни празници).
Сертификати Пакување
Превозот Опис : Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето, само дозволете ми да знам преку GXClassifieds порака. бидејќи Превозот и Ракувањето со обвиненија беа вклучени сите пакување, складирање и меѓународните логистички трошоци. Време на испорака трае приближно ( Работно Време + Викенд)
- Сад : 7-25 дена
- Велика Британија, Австралија,Канада, Ирска : 18-30 дена
- Данска,Унгарија,Израел,Холандија,Норвешка,Романија,Русија,Шведска,Турција,Белгија, ект : 22-40 дена.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.
Ние не нудиме се комбинираат превозот цена.
Контактирајте со нас
За некои неконтролирани фактори, објектот може да бидат оштетени за време на превозот.
Нашите услуги на клиентите од Понеделник-Петок 8 : 30-16 : 30 (Хонг Конг време) со исклучок на викенди и државни празници. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Други земји : не повеќе од 45 дена. ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција.

Параметрите на стоката

боја:
Други
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
QXN-A
Бренд Име:
ZHENG КИНГ XIANG
Материјал:
tulle
Материјал:
Најлон
Употреба:
Туту Фустан / Партија Декорации
Тежина:
10GSM
Големина:
6X100Yards
Снабдување Тип:
во парк
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
боја:
41 бои

Подобро ви се допаѓа

ние гледаме напред за создавање на нешто убаво за вас.86 / комбо 11.70 / комбо 11.Ви благодариме за шопинг со

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓ

6pcs / многу Врвен Квалитет 3pcs Кристал Octagon Монистра Со Стакло Фацетирани Стакло Pednats За Од Вратата Виси Бо

вашиот задоволителен е на нашите цели.Ние не сме одговорни за било царински давачки кои можат да произл

Име на производ : Кафез Птици Покана картичка Материјал : Картон големина : 15*15cm боја : Како на сликата Пак

Коноп кабелот / коноп twineВосокОбоена бојаКол : 1mm10m / пакет12 видови на бојаСе користи во ѓердан, пакувањеМ

24pcs Мини Протегала Уметници Платно Мали Уметност Одбор Акрилик / маслени Бои 2*2,7 Инчи(5 X7cm)Пакет : вклучув

Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете над следниот линк да го најд

ПРОИЗВОД DETIALВисина : 3.4" / 10 cmШирина : 2" / 5 смДијаметар : 2" / 5 см (база)ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични п

3) Ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцел

1.Детали слики на овој 3m гумени фото кабина2.Додатоци на&бои на овој 3m гумени фото кабина3.Параметри Точка

1.Слики на овој гумени воздух ѕид2.Додатоци на&бои на овој гумени воздух ѕид3.Параметри Точка Име : гумени

Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.5 м Контролер на LED светло : 1.ВИ ПОСАКУВАМ

10pcs Божиќ Симулација Бор Ореви Acorn Божиќ Дрво Божиќ Гарланд DIY Украс Додатоци Стоки Кабинет ДекорацијаГо

метар метарХавајски Luau Партија Плажа Тема Партија роденден Декорација Фламинго Хартија за Пиење Слама

Безбедност и заштита на животната средина преку Европскиот и Американскиот тестирање, козметички одде

Опис На Производот· Materail : топола иверица;· Големина на : Прибл : 50mm ширина x 43mm висина x дебелина 3мм;2.0" шир

Круг Хартија Confetti Ткиво Хартија Tassel Гарланд со 36inch Латекс Балони за Фестивал Предмети & Партија Реквизи

1 лист има 14 компјутери1 лист големина : беа 25,5*8cm14 tags има различни големинасамо продаде ознаки не се вклу

14.80 / торба торба торба 14.80 / торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : хартијаГоле

состојба : 100% нов и висок квалитет Материјал : вештачки кристал ЗАБЕЛЕШКА : секоја форма MOQ = 500g 500g X 2= 1 кил

Обичај налепници / custom етикета / custom / печатење на етикети Свадба Налепници печатени ЛОГОТО на транспаре

5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Инфо

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.5% Друга Земја го Оценувате(точка п

Scroll