Новак
5 Парови Teardrop Златни Обетки Кристал го Отвори Кристал Кристал Монистра Dangle Earring рачно изработени Накит, Циркони За Жените ER161

5 Парови Teardrop Златни Обетки Кристал го Отвори Кристал Кристал Монистра Dangle Earring рачно изработени Накит, Циркони За

Достапност: Залиха
DEN 1642.00
DEN 1824.00


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Поплочен
Големина : Околу 14*34 MM, 14mm Студ Лежиште,( како референца )
Облик : Пад форма
Кристал Боја : види слика
Количина : 5 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ER161
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
JUSTWELL

Подобро ви се допаѓа

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Fish Sheep 2017 Гроздобер Геометриски Долго Капка Обетки Бохемски Голема Зелена Коцка Студ Dangle Earring За Жените

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

Име : 2017 Нови 100% 925 Sterling Silver ЉУБОВ Долги Обетки Сјајна Јасно Tear Drop Обетки за Жените парична Казна Накит Brinc

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Scroll