Новак
Волумен Фанови 3D Eyelash Екстензии рачно изработени Индивидуални Трепките Фанови Lash Природни шминка алатки бесплатен превозот

Волумен Фанови 3D Eyelash Екстензии рачно изработени Индивидуални Трепките Фанови Lash Природни шминка алатки бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 315.00
DEN 384.00


Параметрите на стоката

Навивам:
C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
волумен eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
3D Volume lashes
Количина:
1 фах
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Материјал:
Корејски свила
квалитет:
меки и удобни
Должина:
9-14mm
Дебелина:
0.05 0.07 0.10
Навивам:
C D навивам
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Goup

Подобро ви се допаѓа

3 D Реално Mink Lash Сјајот Пакување Врвен Квалитет 10 Pairs Mink Трепките рачно изработени Црна Terrier за Lash Екстенз

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

25 mmДолжина : 13mm / 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик Со водоотпорен лепило се ко

Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна 8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклуч

Еден лосион : за perming Б лосион : за фиксно Како да се користи 1 Бидете сигурни дека eyelash навистина чиста и с

50 / 100pcs Lipbrush Шминка Четки за Еднократна употреба Козметички Усна Четка Кармин Сјај Прачки Апликатори Со

Добредојдовте да ја посетите , ако било какви посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да доз

Plz се разбере Па ве молиме обратете се до нас и ќе добиете ве молиме резултат!.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1...

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За превозо

Пакетот Вклучува : 5 Пара Рачно Изработени Лажни Трепки Функција : Удобно & Висок Квалитет Материјал : Си

Stars Colors Comapny Нова технологија, лепак : 1.со мирис2.НЕМА чувствителни3.Брзо сува 5 секунди4.Направен од Приро

Zoreya Бренд за Професионална Синтетички Шминка Четка Вертикален Стил Еден Шминка Алатка Козметички 1pcs Пр

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да г

Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме с

Опис на производот : За лице и за секојдневна употреба Одговара на вашиот каузална и партија шминка Едно

YOKPN 1 Пар Шарени Пердув Фаза Шминка Лажни Трепки Моделирање Партија Маскарада Претерани Лажни Трепки Пр

Scroll