Новак
FUWAYDA Автомобил табла покрие мат за Новата KIA Carens 2013- Десната рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа авто табла додатоци

FUWAYDA Автомобил табла покрие мат за Новата KIA Carens 2013- Десната рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа авто табла

Достапност: Залиха
DEN 1050.00
DEN 1312.80


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Година:
2013-2016
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
A-317-D-Право
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За Новата KIA Carens 2013-2016 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Подобро ви се допаѓа

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Алуминиум Легура Центар за Контрола на К

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Функција : Универзална одговара за сите автомобили Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Должина

Одговара За Рено Kadjar 20152017 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Лево и Десно ПОКРИЕ = 2 парчињаСредината ПОКРИЕ = 2 ПАРЧИЊАГОРНИОТ КАПАК = 2 ПАРЧИЊА

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

започнетекрајот Автомобил стил Внатрешни работи Конзола Панел клима Прекинувач Поклопец Трим нерѓосу

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

1lot=8piece4piece е внатрешноста се справи со Капак (4 вратата)4piece е за внатрешни вратата аудио Капак(4 вратата)

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење состојба.Лесна инсталација.6 Италиј

За BMW F20 F21 Опрема Shift Control Panel Покрие Ентериер Автомобил Стил Налепница 1 Серија 116i 118i Внатрешни работи авт

Scroll