Новак
Fashoin Хривнија Види Жените Луксузни Злато Кристал Фустан Часовници Дами Гроздобер рачни часовници Кварц montre femme

Fashoin Хривнија Види Жените Луксузни Злато Кристал Фустан Часовници Дами Гроздобер рачни часовници Кварц montre femme

Достапност: Залиха
DEN 134.00
DEN 178.56

modname=ckeditor Опис : - Бренд име : Sloggi - 100% сосема нов и висок квалитет. - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Карактеристики (Приближно) : Случај дијаметар : 2.5 cm(0.98") прибл. Случај дебелина : 0.6 см(0.24") прибл. Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Wideth : 2.7 cm(1.06") прибл. Бендот Материјал : Кожа

Параметрите на стоката

Бренд Име:
HELUOSHAN
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
22.5 cm
Затворач Тип:
скриени затворач
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
25mm
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
Sloggi143
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
27MM
Случај Дебелина:
6mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Тип На Објект:
Моден Жените Хривнија Часовници
Пол:
Жените часовници
боја:
Бела,Црвена,Сина,Црна,Сива,Роуз
Функција:
Моден Кожа За На Рака Види Жени
дизајн:
relogio feminino
види Име:
ceasuri жени
Француски Име:
montre femme
Холандски Име:
horloges vrouwen
Шпански име:
reloj mujer
Италијански Име:
orologi дона

Подобро ви се допаѓа

Reloj Mujer ХРОНОС Бренд Сребро Жените Часовници 2017 Montre Femme Дами Хривнија рачни часовници Кварц Часовник Hodinky

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега...

Ние не прифаќаме било каква форма на премијата, ќе се применуваат за ниска цена отстапки, во продавница,

Пад На ПревозотНие поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот,

Внимание : 1)За Русија пријатели , ве молиме оставете ги вашите име и презиме ,како што се вашата фамилија

Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земј

Бренд име : GUOU Модел БР : 8059small Види dial дијаметар : 35cm Види dial дебелина : 1.1 cm Види бенд материјали : Челик Elema

CASIMA Жените Часовници Водоотпорен Модни Дами Кожа Кристал Злато Кварц Зглоб Види на Часовникот Жена 2018 Sa

П : не Прави никаква гаранција за стоката?A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мор

CONTENA Розово Злато Види Жените Часовници Кристал Жените Часовници Модни Дами се Види на Часовникот saat bayan

Топла Продаде 2016 Година Автоматски се Види Жени Победник Бренд Watch Fashion Луксузен Бренд Рака Спорт Механи

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваа

CONTENA Луксузни Кристал Види Жените Часовници Мода Злато Жените Часовници Дами се Види на Часовникот saat mon

Движење : кварц Dial дијаметар : 3.5 см Dial дебелина : 1cm Рака должина : 24cm Рака ширина : 1.8 cm Материјал : алуминиу

2 см Бенд Ширина : 1.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 5 За да дознаете повеќе за плаќање

Ние ќе се базира на различни земји за да одговара на оптимален режим на транспорт, да се обезбеди дека тр

Се често големи промоции Само 5 ѕвезди ве молиме : Опис, Комуникација и Брзина на (нашите брзина на бродот

Главни Карактеристики : Висок квалитет на кварц се види е многу популарна 100% сосема нов Вашиот најдобар

Japanede Оригинални Движење Miyota 2035 Кварц Технологија отпорен на Вода до 3 БАНКОМАТ 12 месеци Меѓународна Га

2018 Нови пристигна се види луксузно стил жените дами модата и секојдневен кварц се зголеми златна боја б

77 мода поставите дизајн ,производство ,продажба, како еден ,изградена во professianalпроизводство на различни

5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0 За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме об

Главни Карактеристики : Висок квалитет на кварц се види е многу популарна 100% сосема нов...

ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку емаил или trademessage.П : Ако јас не ја прими

11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време

Карактеристики На Производот : Бренд : КЕВИНДвижење : КварцВиди Дијаметар : За 4.0 cmСлучај Дебелина : Околу

CONTENA Врвот Бренд на Луксузни Види Жените се Зголеми Златни Часовници Кварц Види Дами Луксузни Кристал В

Жените Кварц Види Целосна Отвори Дијамант Луксузни Познатиот Бренд Елегантен Фустан Часовници Дами Кр

Dial Прозорец Материјал Тип : HardlexDial Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Кожа СТПДвижење : КварцБен

Scroll