Новак
Г-ѓа Бренд Крзно Црна Јакна Вистински Фокс Крзно Јакна Жените WindCoat Зима Затоплување Дебело Крзно Природни Raccoon Крзно худ Паркови

Г-ѓа Бренд Крзно Црна Јакна Вистински Фокс Крзно Јакна Жените WindCoat Зима Затоплување Дебело Крзно Природни Raccoon Крзно худ

Достапност: Залиха
DEN 33096.00
DEN 47280.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица почеток во 2007 година. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Алис
Војска-зелена боја, памук-платно
Целосна поставата на фокс крзно закрпи
Реверзибилна
Унисекс стил
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување
Г-ѓа Бренд Крзно Црна Јакна Вистински Фокс Крзно Јакна Жените Wind Coat Зима Затоплување Дебело Крзно Природни Raccoon Крзно худ Паркови

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
2.5kg
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
NFOX007
Дебелина:
Волна Лагер
Бренд Име:
Ел и Ле
Декорација:
Прилагодливи Половината,Патентите
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Ткаенина Тип:
Платно
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Стил:
Воени
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Манжетната Стил:
Конвенционалните
внатрешна:
синтетичко крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Школка:
Чист Памук
Botton:
Железо snap копчето
Јака:
Вистински raccoon куче furs јака
Патент:
Сите чист бакар
перење:
Суво-исчистени/Не белење/Отворајќи во сенка

Подобро ви се допаѓа

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 29.42САД $ 45.5САД $ 29.25САД $ 17.93САД $ 38.12САД $ 23САД $ 24.42САД $ 37.22САД $ 20.64САД

Големина На ЛистГолеминаДОЛЖИНА на(Пред)ДОЛЖИНА(Назад)БИСТАРАМОSLEEVE(cm)(cm)(cm)(cm)(cm)S6176943961М6277984062L63781024163XL64791064

Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање, ве молиме контактирајте со нас! • Trademanager о

Овој објект е XДолго моделНа лагер и крзно јака сите може да биде пренослив, Ако ви треба екстра надвореш

Да почитувани купувачи : 1 Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење ( 1cm = 0.39 инчи )2 Големина во нашата про

2016 Европски и Американски Висок квалитет Зима Човек Parkas јака застане термички задебелување памук помес

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

MX247 Нови Пристигнување етничка прекумерно долги маскирани дебели топло lambswool сомотски жените грб зима 20

S : ширина 53 биста 106 raglan ракав 74 должина 79 CMМ ширина 54 Биста 110 дури и rotator ткаенината 76 должина 81 смL ширина

Потсетување : Ние ги користиме Азија Големина, Таа е помала од НАС / Евра големина НИ XS=Азија M, НИ S =Азија L

Материјал : Вистински Raccoon Крзно Јака + Добар квалитет Faux Крзно Поставата +100% памукГрб тежина : Околу...

Жена Зимска Јакна Грб 2017 Мода Памук Поместена Јакна Долго Стил Худ Тенок Parkas Згусне Женски Outerwear висок к

Овој објект е долго моделНа лагер и крзно јака сите може да биде пренослив, Ако ви треба екстра надвореш

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

Scroll