Новак
3M Команда Куки - Големопродажните Цени на Команда Куки мали 3m Команда Лепило Куки 2pack(3hooks/pack ) 450g

3M Команда Куки - Големопродажните Цени на Команда Куки мали 3m Команда Лепило Куки 2pack(3hooks/pack ) 450g

Достапност: Залиха
DEN 408.00


3 M Команда Куки - Големопродажните Цени на Команда Куки мали 3m Команда Лепило Куки 2pack(3hooks/pack ) 450g
Придобивки :
Штета-Слободен Виси
Тежина Капацитет : 1 фунта (450g)
Големина На : Мали
Боја : Бела
Пакет Содржина : 3 куки, 2 ленти
Има силно и ги отстранува чисто
Лесно да се примени и отстранете
Работи на различни површини
Да заборавите за нокти, завртки и tacks, Команда™ Куките се брзо и лесно да се откажам! Користење на револуционерна Команда™ Лепило, има силно на различни површини, вклучувајќи боја, дрво, плочки и повеќе. Сепак, ги отстранува чисто - нема дупки, знаци, леплива остатоци или дамки.
Rehanging нив не е толку лесно како и примена на замена Монтажа™ Лента , па можете да ги преземат надолу, се движат и повторна употреба нив повторно и повторно! Содржи 3 куки, 4 ленти. Држи се до 1 фунта
Команда™ Куките се достапни во широк спектар на дизајни за да одговара на вашите индивидуални стил и оркестарот. Тие, исто така, доаѓаат во различни големини и задржете изненадувачки износ на телесната тежина до седум и пол килограми!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
Куките
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Број на куките:
1-3
Лепливоста Метод:
Viscose

Подобро ви се допаѓа

M12 X140 MM големи не ' рѓосувачки челик carabiner пролет DIN5299 C snap кукитеЖКвалитет На Хардвер&Алатка Продавница1)М

10pcs 200mm Должина Рек Екранот Кука 4.8 мм Жица Кол Slatwall Кука Закачалка за Супермаркет Полица Погоден за 15x30mm

Нерѓосувачки Челик Сребро Хром S Hook Кујна Закачалка Рек Месар Месо Фен Виси Тенџере Пан ЖелезничкиСпеци

M5 X50 MM мали нерѓосувачки челик carabiner пролет DIN5299 C snap кукитеЖКвалитет На Хардвер&Алатка Продавница1)Матер

Ако не сте добиле вашиот парцела, пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас, во прв пат...

10pcs 300мм Должина Рек Екранот Куки 4mm Жица Кол Slatwall Кука за Супермаркет Полица Погоден за 15 x 30мм Плоштадот

100pcs 12# Челик Со Бели Znic Позлатен Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка НавојD elivery : Предм

100pcs 8# Челик Со Бели Znic Позлатен Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка НавојD elivery : Предме

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во разл

99крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;

Ако поради транспорт на времето влијае на вашето расположение,ве Молиме цел анализа, бидејќи тоа не е мо

Wudi Zhibo Метали Co., LTD е лоцирана во Wudi градот Shandong Провинција која е убава и богата брегот на Bohai Море...

M7 X70 MM нерѓосувачки челик carabiner пролет DIN5299 C snap кукитеЖКвалитет На Хардвер&Алатка Продавница1)Материјал :

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со Ејми Што може да направи предмети се постигне з

3pcs Метал Snap Клип Предизвика Пролет Портата Овална Отвори Прстен пат М5.7x50mm Клипови за Тока Прстен, O Прст

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни к

Scroll