Новак
TD04 49177-01501 4917701501 49177-01510 49177-01500 турбо полнач дихтунзи MD168054 за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 95 КС 4D56T

TD04 49177-01501 4917701501 49177-01510 49177-01500 турбо полнач дихтунзи MD168054 за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 95 КС 4D56T

Достапност: Залиха
DEN 278.00
DEN 335.52

Дел број : 49177-01501 ,49177-01510 , 49177-01511 , 4917701501 , 49177-01500 , 4917701510 , 4917701511 , 4917701500 турбо делови за ОЕМ број : MD168053 , MD168054 , MD094740 турбополнач дихтунзи Одговара за : Турбо дихтунзи за Мицубиши L 200 2,5 ТД 4 WD (K_4 T) 87 КС 4 D56 (Турбо) 1992-1996 Турбо дихтунзи за Мицубиши L 300 2,5 ТД 4 WD (P25 W,P25 V) 87 КС 4 D56 (Турбо) 1988-1996 Турбо дихтунзи за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 84 HP 4 D56 (Турбо) 1986-1989 Турбо дихтунзи за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 95 КС 4 D56 T 1989-1990 Турбо дихтунзи за Мицубиши Pajero II 2.5 TD 87 КС 4 D56 T 1990-1991
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
1992-1996
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Објектот Висина:
2cm
Frequence Опсег:
турбина дихтунзи 49177-01510
Специјални Функции:
TD04 турбо дихтунзи
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
к18
Име На Модел:
TD04 турбо делови
Модел:
TD04 турбо полнач дихтунзи
1.Дел Број:
49177-01501 ,49177-01510 , 49177-01511 , 4917701501 , 49177-01500
2.Дел Број:
4917701510 , 4917701511 турбо дихтунзи
ОЕМ број:
MD168053 , MD168054 , MD094740 турбополнач
1.Одговара за:
Турбо за Мицубиши L 200 2,5 ТД 4WD (K_4T) 87 КС 4D56 (Турбо)
2.Одговара за :
Турбо за Мицубиши L 300 2,5 ТД 4WD (P25W,P25V) 87 КС 4D56 (Турбо)
3.Одговара за :
Турбо за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 84 HP 4D56 (Турбо) 1986-1989
4.Одговара за :
Турбо за Мицубиши Pajero јас 2.5 TD 95 КС 4D56T 1989-1990
5.Одговара за:
Турбо за Мицубиши Pajero II 2.5 TD 87 КС 4D56T 1990-1991
Гаранција:
1 година

Подобро ви се допаѓа

Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Сите turbos се К18 материјал.5 ДИ Мотор : QW25 (

TB2580 703605 7036050001 7036050002 7036050003 14411G2407 14411G2405 14411G2402 Турбо Турбина Турбополнач За Nissan TERRANO II 2001;CABSTAR;TL18;2.7 L TD27 TD TD27 T

•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е

RHB6 8944183200 8944183200 CI38 NB190027 8944163510 Турбо Турбополнач За HITACHI EX1201 EX1501 JCB JS110 JS130 Багер Offway Земјата се Движи Мотор

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 30m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / Цевки ЦрвенаСиликонски В

Дел број : 53049880020 турбо , 53049700020 турбина ОЕМ број : 06 A145704 M , 06 A145704 MX , 06 A145704 MV , 06 A145702 turbolader Одговара за : Turbo з

Од страна на висок квалитет на силика гел, отпорни да се повлече жица решетката ткаенина, високо квалите

Дел број : 7578865004 S , 7578860004 , 7578865003 S , 7578860003 , 757886 турбо ОЕМ број : 2823127450 2823127450 2823127400 2823127400 Одговара за : Turbo за H

Кертриџ за MITSUBISCHI L200 2.5 Не се Вклопува од 2006 ТУРБОПОЛНАЧ кертриџ Дел Бр 1515 A170 RHV4 VT16Гаранција : Овој дел до

0 L 2005 Мотор : 4 G63 T 4 G63Т 2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.5 Actua

Турбо поправка комплет TF035 4913503310 ME202578 обнова комплет За МИЦУБИШИ PAJERO 4 M40 ЗА 2,8 L турбополнач поправка ком

Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето Прекумерен притисок на маслото 4 За

Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Каде е мојот дел број? Бројот е обично с

Грижа За Корисниците•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ак

Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бид

Силиконски Грпка Црево4.АКЦИИ ГОЛЕМИНАПРОИЗВОД ПРОТОКСегашниот Производ Линија на силиконски црева : 1.

Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 53039880009 53039700009 53039700009, 5303 988 0009 5303 970 0009 53039880009, 0375 C8 / 0375 E3 / 0375

Производителот Дел Numbe : 1720130030 1720130030 17201 30030Референца OE / OEM Број : 1720130030, 1720130030, 17201 30030Ќе Одговара на следни

Клиентите На Задоволително Ниво 1.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток

2010 KW : 80 ГЛАСАЧКО МЕСТО : 109 КЗМ : 1560 СО 308 SW 1.2008НА KW : 66 КС : 90 КЗМ : 1560 СОBERLINGO КУТИЈА 1.2008 KW : 55 ГЛАСАЧКО МЕСТО : 75

5 Meter други големина може да избор : ​ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 10m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Цр

Сите turbos се К18 материјал2 Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција Масло feed цевки треба да биде заменет, ак

9 TDI04 / 2002 04 / 2004ATD74 Kw1900 кзм54399880011 / 54399700011 / 03 G253014 F / 03 G253014 FX / 038253056 G / 038253016 K / 038253016 R / 038253014 G / 038253010 D / 03

Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инс

Дел број : 7209315004 S , 7209319004 S , 7209310003 , 7209310002 , 7209310001 , 720931 турбо за "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот 2.5 TDI 174 HP ОЕМ бр

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 30m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Цр

Scroll