Новак
BGA24 Горат во Штекер IC големина 6*8 mm/BGA24 IC Тест Приклучок /BGA24 Адаптер Pin Низи 6*8мм

BGA24 Горат во Штекер IC големина 6*8 mm/BGA24 IC Тест Приклучок /BGA24 Адаптер Pin Низи 6*8мм

Достапност: Залиха
DEN 3456.00
DEN 3840.00


.
1. Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.
2. Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката низа на IC стапало : 6×4
2. Се применуваат на Samsung, Hynix, Sandis к, Toshiba и Intel, итн.
3. Прецизното позиционирање на BGA24 тест подлога.
4. Поддршка за тестирање со или без лемење топката.
5. Животен циклус е околу 25000 пати.
6. Со 24 иглички и pin теренот 1.0 mm.
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време гарантира , Ако имате било истрага , ве молиме контактирајте со нас слободно .

Параметрите на стоката

Тип:
Горат во Штекер , IC Тест Приклучок
pin:
24
Pin Теренот:
1.0 mm
Применливи IC Големина:
6*8 mm
Две Тип Топката Низа:
6*4

Подобро ви се допаѓа

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.Ако не се за

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

100pcs РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Терминал Панел Монтажа на Шасија, Аудио Приклучок Приклучо

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

Scroll