Новак
12pcs/многу Големо Кристал Глеѓ Божиќ Бел Pin брошеви C102483

12pcs/многу Големо Кристал Глеѓ Божиќ Бел Pin брошеви C102483

Достапност: Залиха
DEN 1391.52


Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).
КОРИСНИЧКИ ОПЦИИ :
Обложено боја опции :
Кристал боја опции :
На грбот на фотографијата :
.3 см)
КОД : C102483
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал,Емајл
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C102483 Ѕвона Форма Брошеви трговија на големо Може да изберете било која боја,
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C102483
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
бел божиќ

Подобро ви се допаѓа

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СиваНа brooch е 80mm*45mm в

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Родиум Сребро Позлатен Сина боја и Кристал AB Кристал Ангел и стар pin BroochГолем

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ЈасноНа brooch е 80mm*45mm

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал : Топла РозоваНа brooch е 65mm*54mm години;Ова е многу go

1 Lot = 3 еезГолемина : 3.9 * 3.9 cmПогоден за чанти, облека , капи, шалови додатоци !Жените Прибор за Облека Слатк

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 59mm со

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Антички Сребрен / Сребрена / Пиштол Црна / Античкиот ЗлатоНа broo

Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен : КристалНа brooch е 80mm*45mm во

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ВиолетоваНа brooch е 54

Bouvier des Flandres (исече ушите) brooch брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надоп

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Прилично Лак Кристал Свадба Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал Боја : ЈасноНа brooch е 60mm*35mm во прибл;Ова е В

Трговија на големо Брошеви Мешани 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Pin Lapel Иглички Цвет рачно изработени Брошеви За Жен

Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ...

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

Прилично 1.85" Голем Цвет Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 47mm

Scroll