Новак
10pcs MX25L8006EM2I-12G 25L8006EM2I-12G 25L8006E СОП-8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

10pcs MX25L8006EM2I-12G 25L8006EM2I-12G 25L8006E СОП-8 нови оригинални лаптоп чип бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 227.04


Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.
Добредојдовте на нашиот магазин
Можете директно плаќање!Организира испорака!
Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.
Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.
Се враќа
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feeback е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги. Нашите Канцеларии и складишта
Рок на услугите
Испорака
За плаќање
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку . И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби.За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
BXV
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MX25L8006EM2I-12G
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Примена:
pcb

Подобро ви се допаѓа

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

jpgФати 5 S видео во H264 формат : Raspivid о видео.Преземете Netcat.exe fps 1024 кеш 31За да ги видите новостите на OS XDownload M

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

DEN 101.00
106.08

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

Производ Вовед : 1.Оперативен Frequence : 13.56 MHz2.Оперативен Напон : 2.53.6 V3.Оперативен Струја : 20m A(3.3 V напојување)4

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Scroll