Новак
DSTE LCD94A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за CASIO NP-90 Батеријата Exilim EX-H10 ЕКС-H15 ЕКС-H20G ЕКС-H20GBK ЕКС-H20GSR Камера

DSTE LCD94A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за CASIO NP-90 Батеријата Exilim EX-H10 ЕКС-H15 ЕКС-H20G ЕКС-H20GBK ЕКС-H20GSR

Достапност: Залиха
DEN 1199.52

Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел.4
Излезна Струја
4.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа. Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
За Casio : NP-90
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач
1x НИ Полнач
1x Полнач за во Автомобил
Полначот е Вовед :
Модел : DC-LCD-А
Текст : AC100 V-240 V 50/60 Hz 1500m A(max)
DC12-24 V 2000m A(мин)
Излезен Напон : DC 4.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.

Параметрите на стоката

Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
Yes
Тип:
Електрични,USB
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
2
Број На Модел На:
LCD94A
Пакет:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашит

Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.Компатибилен Каме

Погоден за 5 V IP Камери(одговараат за SP1 Надворешниот дијаметар на овој води е 3.5 mm, внатрешен дијаметар 1.35

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Црна Лулка Апарат за полнење За на Sony Walkman NWZW273 S MP3 Плеер (BCRNWW270) ВФПакет содржи : 1 x pc лулка полначФункција

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 НАполнење напон : DC14.6 Vполнење на струјата : 5 AПолнење на владата : CCCVполнење ин

МИКРОФОН 3,5 мм Ретро Телефон Телефонска Слушалка Примачот За i Phone / i Pad / HTC / Samsung PC Преносни Класичен п

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.Намалување на средно

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 1АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

Scroll