Новак
Дише Кожа столче опфаќа За SsangYong Korando Actyon Rexton Претседател Kyron автомобил додатоци за автомобил-стил, авто налепници

Дише Кожа столче опфаќа За SsangYong Korando Actyon Rexton Претседател Kyron автомобил додатоци за автомобил-стил, авто налепници

Достапност: Залиха
DEN 5212.00
DEN 8687.52

Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза. Вие не треба да ги отстраните вашите оригинални seat покритие; тоа се лизга право над вашето седиште.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Здраво, драги мои пријател. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion . Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар пред-продажба и услуга по продажбата. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене. Опис на производот : Тоа е општ столче капак, тоа е погоден за повеќето може да се отстрани потпирачи за глава од автомобил, го користи високо-квалитетни Дише лен материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
25cm
Материјал Тип:
мраз свила
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
Меки и удобни, Штити од дели, дамки, бледнее, dirtIte
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Mfg Серија Број:
Универзална Столче Опфаќа
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Погоден за модели:
Тоа е погоден за 95% модели на автомобили
Материјал Тип:
СТП кожа+Мраз свила

Подобро ви се допаѓа

Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар предпрод

Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Ние се стремиме да

Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас .ве молиме контактирајте со

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

2 парчиња / set SEEYULE Универзална столче Јазот Покрие Течење Подлога Доказ Plug Затка Поклопец на Слот за СТП

Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.Пад На Превозот· Можете да го прикажет

Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволствот

Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот

ве молиме контактирајте со нас пред да се врати Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме конта

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

Детали за производот & Item спецификитеПредмет Тип : Внатрешни Додатоци)Објектот Назив : Седиште Покрие До

ИСПОРАКАПоголемиот дел од нашите производи ќе бидат испорачани бесплатно преку Aliexpress е складиште, тие

Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поско

Автомобил USB Кабел Клип Полнач Линија Затворач приклучок за Слушалки За Bmw E36 E38 E39 E46 E52 E53 E60 E61 E63 E90 F30 F10 X3 Х5

Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што и

Бруто тежина : 4.pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .Pls пр

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

dianxiaobao_1dianxiaobao_2За Посебно седиште опфаќа : Материјал : Кожа Бруто Тежина : 12kgs / set Опис : овој производ е сам

Ве молиме имајте во предвид : Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ни

Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас Ако не сте задоволни со куп

Швајцарија Обично тоа ќе потрае околу 1055 денови за вас Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Smart автомобил гумени душеци фабрика (Добредојдовте на големо)Компанијата поставува развој на производо

Scroll