Новак
CHENGXUN Две Бои Словенски Викинг Ѓердан Sekira Секира на Perun Pendant Амајлија Божество на громот и Молња Покровител на Војници

CHENGXUN Две Бои Словенски Викинг Ѓердан Sekira Секира на Perun Pendant Амајлија Божество на громот и Молња Покровител на Војници

Достапност: Залиха
DEN 172.32


1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања
2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

Параметрите на стоката

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
33mm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2M4A2593
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CHENGXUN
Функција:
Декорација
боја:
античкиот злато
Должина:
45см
Стил 2:
Тренди
Материјал:
кожа
Објектот:
Викинзите Амајлија Pendant Ѓердан
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
дечко
Тема:
викинг накит
OEM цел:
Добредојде
Стилот 3:
Панк

Подобро ви се допаѓа

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Големина : 3.2*3.2 cmТежина : 20 gматеријал : јажето / легураБоја : SliverТопла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан S

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓе

Scroll