Новак
Bluetooth Безжична Тастатура Покрие Случај за samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 7 инчен Таблет шпански руски Тастатура

Bluetooth Безжична Тастатура Покрие Случај за samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 7 инчен Таблет шпански руски Тастатура

Достапност: Залиха
DEN 734.00
DEN 863.52

Издржливи премиум faux кожа конструкција со елегантен ентериер штити од гребнатини и scuffs.2 БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ
На чело на случај може да се користи за да се вклопи таблета одделно (НЕ е ТОЧНО)
Тоа што не може да прифати случај големина разлика, ние ве советуваме да не го купите,ви благодариме
Случај големина : 221*145*28mm, поддршка таблета должина од 180-215mm, ширина 108-135mm, дебелина max 13mm
Случај боја : Сина/Роуз/Црна/Злато
Тастатура големина : 200*125*4mm
Тастатура во боја : Црна
Тастатурата е компатибилна со IPHONE/Андроид/Windows оперативен СИСТЕМ
Таа се користи за да се QWERTY англиски тастатура, ние изберете друг јазик распоред од страна на ласерски СЛОБОДНО(руски/шпански/француски/германски/француски/Јапонски/корејски/Тајландски/португалски/арапски, итн. На СТП Кожа е толку мека, што ви дава удобно чувство при одржувањето и да се намали влијанието и испакнатините, нуди безбедно криенка за вашиот уред.5 м-р Спиење тековни : Полнење на струјата : >100m A време на Мирување : 60 дена, време на Полнење : 4-4.0 Операција растојание : До 10m Операција напон : 3.)
Тастатура јазик изгледот измената е ДОПОЛНИТЕЛНА БЕСПЛАТНА услуга, ве молиме имајте во предвид тастатурата јазик ви треба, или ние ќе default испрати англиски и нема да сноси никакви одговорноста на тоа
Бесплатни подароци : 1*пенкало+1*OTG Кабел
Вистински шут
Се ПРИЛАГОДИТЕ ЕФЕКТ руската тастатура
Француски тастатура
Тајландски тастатура
Арапски, хебрејски тастатура
Опис Специјално дизајниран за да ја засолниште вашите уреди прашина, шок, гребење и удари и други дневна штета.5 часа Непрекинато работно време : 45 часови Литиум батерија живот : 3 години Литиум батерија димензија : 45x25x47mm Копче живот : 5 милиони потези
. Speicifications Bluetooth верзија : 3.0 V Литиум батерија капацитет : 650m A Работат на струјата : Режим на струја : 2.

Параметрите на стоката

Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Тип:
Со Тастатура
Материјал:
PU
Број На Модел На:
BLTY7-Galaxy Tab 2 7.0 P3100
Пакет:
No
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
за samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Компатибилен Бренд:
За Samsung
боја:
Црна Роза Злато Сина
Се прилагодите:
Поддршка
забелешка 1:
Шпански Руски .... Тастатура ве Молиме имајте во предвид кога нарачка
забелешка 2:
ако не белешка , ние испрати англиски Тастатура

Подобро ви се допаѓа

Ultrathin Поклопец Стои Таблета Случај За Нови i Pad на Apple 9.7" 2017 A1822 A1823 Funda СТП Кожа+Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случа

Моден Уметност Отпечатоци Таблета Случај за i Pad Воздух Флип Folio Кожа Магнетни Snap Стојат Случаи Покритие

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Може само да им биде дозволено да аплицираат За Леново ЈОГА A12 (12.2 инчен)Други модели не може да се кори

Случај за Samsung Galaxy Tab S3 9.7 Тенок Стојат Флип Smart Cover СТП Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab S3 9.7" T820 T825 За руски Пријате

Карактеристики Компатибилен со i Pad mini 3 / 2 / 1 2 ОДВОЕНИ ПАРЧИЊА ДИЗАЈН : Го штити грбот, како и екран, додек

За Новиот i Pad 9.7 2017 3Слој Smart Cover Случај 360 Целосна Заштита Тешки PC+TPU+СТП Виткање Стојат Тврд Оклоп Таблета

Тастатурата случај е прилагодено со цел за i Pad 2 / 3 / 4 таблета,случајот е дизајн овозможува целосен прист

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

За Huawei Mediapad Т1 10 Флип Кожа Случај За Huawei Чест Забелешка 9.6 Т1A21 W Т1 10 Т1A21 L Т1A23 W / L Покрие Насликани Таблета Fu

На враќање мора да се заврши со оригиналното пакување (производителот кутија, Styrofoam, пластични кеси, итн.

ВНИМАНИЕ : Ве молиме проверете бои внимателно пред ставање на редПроизводите само одговара за таблет ни

Оваа тастатура која се поврзува преку micro USB олово (вклучен) го Прави пишување многу полесно и побрзо се

Ви благодариме за соработката Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуг

Scroll