Новак
Стрелец констелација Мувла S488 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

Стрелец констелација Мувла S488 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 125 g
Направи Сапун Големина : 8.0x7.5x3.0 cm
Мувла големина : 9.5x9.5x4 см.
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Longzang
Обликот:
Човечката Фигура
Материјал:
Силикони
Тема:
соѕвездието
Број На Модел На:
S488
боја:
случаен

Подобро ви се допаѓа

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 35 g*2 парчиња(приближно) * F inished Сапун Димензии : (Д *H)5x2.8cm / еез (приближно) * Си

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 160g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 5.7*6.9*6.5 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.8*5.2*2.8 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 70g(приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун Тежина : 72 g(приближно)* Завршена Сапун Д

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)7.4x5.1x3.0cm (приближно) * Силиконски К

од Кина Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу по

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 8x6.8x3.5 cm (прибл) * Силиконски Калап

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 70 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.5*5.5*3.0 cm (прибл) * Силиконски Калап

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 60g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.1x6.2x2.8cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 115g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.5x6.1x3.4cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 65 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)5.1x4.5x3.4cm (приближно) * Силиконски К

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110g(приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 40g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)5.5х5.1 X3.2cm(приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : (приближно)130g * Завршен Сапун Големина : (L*W* H)8.0*5.8*3.2 cm * Силиконски Калапи Бо

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун Тежина : 82 g(приближно)* Завршена Сапун Г

Опис : * Завршена Сапун Тежина : 29 g* Завршена Сапун Големина на : 6.3*4.0*3.0 см ( L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 140g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)10.0 х5.3x3.0cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.8*6.8*2.5 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.1x5.8x2.7cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Завршен Сапун Тежина : 98g(приближно) * Завршен Сапун дим

мувла големина за 29.5*17*2cm,една дупка големина за 3.9 cmбоја случаен избормали цилиндрични силика гел Чокол

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 90g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.2 X5.5 X 2.7 CM (прибл) * Силиконски Ка

Опис : * Завршена Сапун Тежина : 28 г* Завршена Сапун Големина на : 6.0*4.5*2.7 см ( L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : п

Scroll