Новак
LiPo Li-Po Батерија Огноотпорни Безбедноста Стража Безбедно Торба 220*100*75MM

LiPo Li-Po Батерија Огноотпорни Безбедноста Стража Безбедно Торба 220*100*75MM

Достапност: Залиха
DEN 331.68


Li Po Li-Po Батерија Огноотпорни Безбедноста Стража Безбедно Торба 220*100*75 MM
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
РК Lipo Литиум Полимер Батерија Безбедноста Стража на Наполнетост на Вреќичката најбезбедно начин
за полнење и чување на вашите lipos.
Заштита на вашата работилница, семејството и домот од опасноста на lipo полнење.
Ова е огноотпорни кеса, со цел да се запре и да
содржи пожар предизвикан од погрешно полнење лошо функционирање lipo пакети.
Ние секогаш се повикуваат сите на нашите клиенти секогаш пракса екстремна претпазливост
кога го полните литиум полимер пакети.
Никогаш нема да ја напушти полнење литиум батерија без надзор.
Пакет Содржина : (без мало пакет)
1 x Li Po Безбедност на Батеријата Торба(ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучени батеријата)

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
HIINST
Број На Модел На:
Li-Po Батерија Огноотпорни Безбедноста Стража
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Guard Безбедно Торба
Надградба На Делови/Додатоци:
Li-Полимер Батерија

Подобро ви се допаѓа

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Вашето мислење е навистина важно за нас Но, треба да се обрне и назад такси превозот.3) Ако не можете да се

SUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за МултироторотSUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за Мултироторот Пакет Содржина

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

Се враќа : 1 Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата

2 парчиња РК Резервоар за Гориво Делови на Гориво Цевка Затка Масло Конектор D4.5mm

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Shippingtime : Данок : Без Данок на промет се БараПлаќање : Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби Вашето мис

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

EBOYU(TM) 6 Парови 5050 C W / CCW PC 3 Сечилото Пропелер за Walkera F210 250 QAV250 ZMR 250 260 H280 300 Трки Летало РК QuadcopterКарактеристи

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎ Тоа ќе ве 2045 дена да с

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Ви овозможува безбедно да се складира и се вчита два PS4 контролори во исто време Напојување преку USB порт

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Scroll