Новак
citycarauto задните опашка светилка ЗАДНА кочница светлата на возилото одговара за hilux revo LED Задни Светилка +Кочница+Парк 2015-2017

citycarauto задните опашка светилка ЗАДНА кочница светлата на возилото одговара за hilux revo LED Задни Светилка +Кочница+Парк

Достапност: Залиха
DEN 1678.00
DEN 1824.00


citycarauto задните опашка светилка ЗАДНИТЕ braket светлата на возилото одговара за hilux revo LED Задни Светилка +Кочница+Парк
ПОГОДНИ ЗА : hilux revo
ТИП 1
ТИП 2

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Дополнителни Кочница Светла
Hilux-Година:
До 2015
Интерфејс Тип:
T15
Тојота Модел:
Hilux
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5
Lumens:
3000Lm
Wattage:
3W
Име На Модел:
HILUX REVO КОЧНИЦА СВЕТЛА
Бренд Име:
CITYCARAUTO
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
За Автомобил Светилка:
Задните Светла
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Подобро ви се допаѓа

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Големина : 31mm Festoon (LED автомобил сијалица)Влезен Напон : 12 V DCSMD количина : 4pcs SMD 5050Светилка грло : FestoonБоја : Б

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Производ Функција1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да сти

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress...

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006РСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

Карактеристики : Материјал : Транспарентна Силикони Сијалица тип : 1157 BAY15 D LED Type : КОЧАН LED Кол : 8 Компјутер

Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство М

SKTOO За Chrysler 300 C предниот браник агол светилка рефлектор рефлексивни лиценцирање предниот браник се прет

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 001СпецификацијаG18 BA15 S / BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен420 LMТемпература На Боја2700 K

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

Така, на лоши временски услови дена, дури и светлината на денот е светол доволно , ефектот на отворањето

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

Scroll