Новак
слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина за пржење сладолед машина фрид сладолед roll машина

слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина за пржење сладолед машина фрид сладолед roll машина

Достапност: Залиха
DEN 93120.00

Ние може да ги реши сите проблеми на кои што ќе се исполнат.
Гаранција и Гаранција :
На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 2 Користење на state-of-уметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перформанси. 2 Широка примена.
(4)Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник испорака. Се користи за различни слатка течност, сладолед суровини, млеко, разни овошни сокови 3 Усвојува увезени познатиот бренд на компресор, добри перформанси, долг животен век, висока ефикасност и заштеда на енергија 4 Сите разладниот систем усвојува високо квалитетни бакар. Фрид сладолед Roll Машина Карактеристики 1 Лесно ракување.

(Конечна толкување е во сопственост од страна на нашата компанија. 6 Со квалитет вентилатор, може да се направи компресор кул брзо, може да се заштити компресор.) слободен брод CE одобрено 110 V 220 V рамни тава замрзнување сладолед машина за пржење сладолед машина фрид сладолед roll машина серија топла продажба
Најдобар сладолед ролери за вас :
Фрид сладолед Roll Машина Вовед 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата.
2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата. 4 Widly користи во чај ресторан, кафуле, замрзната храна ,одмор храна ,алкохол продавници и така натаму.
Фрид сладолед машина параметри
Модел SH-CBJ32 Пан тип двојна пан двојно компресор и 5 кофи фрид сладолед машина Напон 220v/50 HZ 110v/60 Hz Моќ 3000 W Пан големина (дијаметар) 35cm*35cm 5cm длабочина Димензија 820*450*1100mm Ладилни R22/R410 A
Фрид сладолед машина слики
Испорака метод :
1) Доколку ви се допаѓа нашата производство, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba или можете да ја додадете во вашата кошничка.

Параметрите на стоката

Напон (V):
110V, 220V
Капацитет (Четвртиот):
фрид сладолед roll машина
Капацитет:
>1501ml
Тип:
Авто-Ладење
сертификација:
RoHS,CE,САШО,на БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Број На Модел На:
SH-CBJ32
Бренд Име:
SHIPULE
Моќност (W):
3000W
Име 1:
пржење сладолед машина фрид сладолед roll машина
пржење мраз пан машина тип:
двојно пан двојно компресор и 5 кофи фрид сладолед машина
Име 2:
слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина
фрид сладолед машина апликација 1:
слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина
пржење мраз пан машина име 3:
слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина
пржени мраз машински материјал :
нерѓосувачки челик сите тело
пан големина:
35cm*35cm 5cm длабочина
Напон:
220V/50HZ 110v/60Hz
фрид сладолед машина димензија:
820*450*1100mm
фрид сладолед машина апликација:
слободен брод CE одобрено 110V 220V рамни тава замрзнување сладолед машина

Подобро ви се допаѓа

Дома 1 L автоматско голем капацитет сладолед машина DIY овошје сладоледмашина двојна изолација сладолед

) Повратните информации : ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите б

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако ви треба да се користи "други" п

Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена Издржи температура опсег : 40°C до 220°C без Мири

6 Ниска цена и повисок профит Технички параметар на сладоледи / lolly popsicle стап машина за правење со 4 габи :

Комерцијални Тешко Сладолед Донесување На ОдлукиСпецификација : Капацитет на ладење : 20 L / HЛадилни : R404a

Спецификација : Секојдневно Излез : 26kgмраз складирање : 26kgмраз фах : 4cm*8Ладилни : R22 / R134aМоќност : 340 WНапон :

Сликата покажува : Најдобар квалитет се обрне повеќе внимание на детали : Ве молиме имајте во предвид ка

2017 новиот дизајн на комерцијални мраз бричење машина 220 V тули мраз тули хлапак 1500w Континуирано мраз маш

Карактеристики На Производот : 1.Висок квалитет на храна одделение силиконски, без штета; 2.Бренд нови со

3) Ако имам некои технички проблем, како може да ни помогне да се реши? Детален опис, фотографии или видео

Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари 2 Користење на stateofуметноста ладење технологија н

Контакт Со Нас На : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком SKYPE МОБИЛНИ / WHATSAPP008617719817319В

Ако сте brazilians, pls ни даде вашата CPF број ,ако се chileans,pls ја напушти вашата РУТИНА број кога ќе се направи ре

Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.Нормално ние ги пратите п

Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање

Фрид сладолед Roll Машина Вовед 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување н

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Професионал

Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кут

Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPSот,DHL ТНТ и

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Совет : ад слика

1.2 L сладолед Машина за Домаќинство Автоматско сладолед Машина Мини Овошје сладолед Создателот Електри

2 Користење на stateofуметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перфо

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.бесплатен превозот 2 рамни тава и 5 кофи ф

Фрид сладолед Roll Машина Карактеристики 1 Лесно ракување Тоа е издржлив и одговара за различни средина...

Scroll