Новак
Велосипедот Handlebar Авион Огледало Ротираат 360 Rearview Огледало Задните Планински Велосипед Видите Огледало На Патот Велосипед Количка Фиксна Опрема Опрема

Велосипедот Handlebar Авион Огледало Ротираат 360 Rearview Огледало Задните Планински Велосипед Видите Огледало На Патот Велосипед

Достапност: Залиха
DEN 273.00
DEN 287.52

Велосипедот Handlebar Авион Огледало Ротираат 360 Rearview Огледало Задните Планински Велосипед Видите Огледало на Патот Количка за Велосипед со Фиксен Менувач Опрема Име : Rearview Огледало / Авионот Огледало Тежина : околу 36g; Автомобил тока дијаметар : за околу 15-35 MM дијаметар handlebar, исто така, може да биде инсталиран во справи и заменик Превозот Листата : Производ 1pcs Карактеристики : 1. Стакло како авион огледало, на видно поле е повеќе отворен, сликата не е деформирано 2. Капки форма, намалување на ветер отпор 3.360 степени да се прилагоди на агол Почитувани купувачот 1. Ви благодариме за нарачување на стоки од нашата компанија продавница многу.Можете да остатокот увери и цел стоки. По плаќањето, ние ќе ви ја испратиме стоката однапред во согласност со пропишаните време. 2 : ние се надеваме дека вие не ја откаже нарачката случајно, (затоа што можеби веќе испратени на стоки во меѓународниот логистички центар по вашата исплата. во текот на времето, можеби ние немаме доволно време за пополнување на вашата цел број, но стоки веќе се испратени. ) За големина и боја : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings / Производство на серија прашања итн., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка

Параметрите на стоката

Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,Детска' Велосипеди,BMX,Круизери
менгеме дијаметар:
25.1 - 26.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
handlebar rearview огледало
Бренд Име:
MUQZI
Тип:
handlebar rearview огледало
Компоненти:
handlebar rearview огледало

Подобро ви се допаѓа

2017 Топла Целосна Јаглерод Патот Handlebar Трки Патот Велосипед Handlebar Составен Велосипед Свиткана Handlebar Голе

Опис на производот Full јаглерод останува БАР карактеристики : Лесно да се инсталира Изградена на ултра л

ESCRIPTION и МАТЕРИЈАЛИ Карбонски влакна композитни изградбата на армиранокочница лост зони 12 K јаглерод ок

Данок : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци...

3 за време на Испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена2) Далечински земји е околу 28 недели 4

Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора

Опис На ПроизводотМатеријал : PC и СиликониБоја : Црвена / ЦрнаТелефон Носителот Ширина : 5.58.5 cmПогоден Вел

GUB G83 Против Пролизгување Универзална Велосипед Велосипед 3.56.2 инчен Телефон Носителот на Планината Заг

2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на сток

започнете Цена : $28.50 Цена : $45.50 Цена : $63.00 Цена : $17.15 Цена : $28.15 Цена : $19.50крајотПатот Велосипед Јаглерод Handl

Алуминиум Aolly Јаглерод цевка Велосипед Светилка Носителот Справи со Бар Велосипед Додатоци Extender Планин

започнете Цена : $18.50 Цена : $28.50 Цена : $45.50 Цена : $17.15 Цена : $57.75 Цена : $20.35крајотRXL SL Јаглерод Патот Handlebar Инт

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пр

Модел : GUB XL продолжен планински велосипед handlebar Материјал : AL6061 T6, Песок експлозија Стил : Рамно / права hand

започнете Цена : $18.50 Цена : $28.50 Цена : $45.50 Цена : $17.15 Цена : $57.75 Цена : $20.35крајотRXL SL Велосипед Handlebars Црна Јаг

Спецификација : Материјал : Јаглерод влакна Цевка со дијаметар : 6mm Надворешниот дијаметар : 6mm Внатреш

Formigas estrada guiador де carbono estrada bicicleta guiador tt guiador де carbono guiador da bicicleta da estrada acessórios Marca : formigas Peso : cerca де 300 г Материја

Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука! Ние препорачуваме да изберете ЕМС .2 Ако сте задоволни со наш

патот handlabar + остатокот handlebar =еден сетпатот handlebar UD завршиШирина : 40 cm ,42 см, 44cm (центар до центар)менгеме г

Scroll