Новак
Дома Декор Уметност Стакло Модерна Кристал Килибар Разнесени Стакло Лустерот Светлина

Дома Декор Уметност Стакло Модерна Кристал Килибар Разнесени Стакло Лустерот Светлина

Достапност: Залиха
DEN 47040.00

За високи тавани, можеме да додадете екстра-долги кабли за номинална цена. Оваа предност не само што заштедува нашите клиенти време, но нивните пари премногу. Ние може комисија која било големина лустерот да одговараат на спецификациите на вашиот дом или работниот простор.
П5 : Каков вид на. Околу 10% бесплатно резервни делови ќе се стави заедно , можете само да го остатокот се осигура дека некои скршени парчиња нема да влијае на вас да го инсталирате совршен лустерот. На големина и боја може да се прилагоди . Приоритет/Изразат испорака достапни на посебно барање. Повик на еден од нашите уметност консултанти и ние може да се стави заедно сопствен предлог со посебни димензии и цени само за вас. Како овие се кревка стакло, но во случај на скршено, ние исто така нудиме 5 to10% резервни делови. Дали ви пречи тоа? Инсталација и Одржување На : електрична инсталација е многу сличен на ставање во тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава! Ако некогаш сте подготвени букет цвеќе, може да се стави заедно на еден од нашите лустери. Ние, исто така, произведуваат советодавни услуги за клиенти, кои работат на проекти или сакате да ги красат нивните целата куќа. Повеќето од нашите светлина фитинзи може да се направи во различни големини и во согласност со барањата на клиентот. Светилки се достапни преку врвот на лустерот. Ние сме биле превозот стакло низ целата земја, за многу години и може да се верува со вашиот shippment, ве молиме овозможи 3-4weeks за испорака, иако повеќето наредби ќе пристигне во 2-3weeks. Одржувањето е лесно користење на кондензирана воздух за чистење. плаќање ?
Сите ние се прави бизнис од страна на T/T(Телеграфска Трансфер) или Western Union. Longree Занаети почеток, со намера да се обезбеди квалитетот и разновидноста осветлување на своите клиенти во пристапна цена. Comany Информации : Ние поголеми во обезбедување на profuse дизајнот на разнесени стакло лустери, декоративни кристал осветлување и murano стакло уметност со изобилство искуство.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Број На Модел На:
LR378
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Напон:
220V,120V,110V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
3w/led

Подобро ви се допаѓа

Пакување големина : 127*30*22cm12.Материјал : алуминиумски + метал6.Сертификат : CE, и УЛ7 Ви благодариме!.Извор на

започнетекрајотПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 714 дена по расчисти исплата.2 Ние не се Одго

Нашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопин

Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ве молиме контактира

AC 90260 V нордиските Злато кристал лустерот осветлување тела модерната led лустери за јадење соба дневна со

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Неисправни предмети М

Дувачкиот лустерот осветлување гроздобер Бакар лустерот светилки дневна соба Златна Penadnt Светилка арт

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Хром Злато Stepless Dimmable Led Лустерот Плоча Криви Мета

Имаме 100% задоволството на клиентите гаранција, што значи дека ќе бидете задоволни со секоја цел Ако ви

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, т

материјал : chome метал+стакло+кристал со ткаенина сенка светилка димензии : дијаметар about100cm*висина 155cm+30cm

Голем кристал лустерот осветлување тела Дневна соба, Спална соба, Кујна светла lustres де teto Модерна лустер

Ве молиме љубезно ни остави поракаако имате било какви барања плаќање?Сите ние се прави бизнис од стран

Ви благодариме за вашиот разбере и вашата соработка.Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Scroll